Keystone logo
USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

USC Alfred E. Mann School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Úvod

Inovace: Kování nových hranic

Od našeho založení v roce 1905 škola podporuje průkopnické iniciativy v oblasti výzkumu, vzdělávání a praxe a zároveň podporuje nové generace vůdců. Náš dopad zahrnuje průkopnické laboratorní objevy, nové regulační přístupy, smysluplné reformy zdravotní politiky, a transformační spolupráce v léčbě léků a prevenci chronických onemocnění. Mezi kurikulární pokroky patří spuštění prvního PharmD, doktorát regulační vědy, a programy analýzy rozhodnutí o zdravotní péči, mezi mnoha dalšími.

 • 8. nejinovativnější univerzita s odvoláním na výzkum ze školy Papadopoulos Lab (hodnoceno agenturou Reuters)
 • 4 American Pharmacists Awards Pinnacle Awards (národní rekord)

Plné spektrum

Naše programy pokrývají celé farmaceutické kontinuum - od objevování a vývoje po regulaci a od překladu po péči o pacienty a výsledky.

Síť absolventů: Celoživotní, Celosvětově

Ve chvíli, kdy vstoupíte do školy, stanete se součástí renomované trojské rodiny - obrovské, podpůrná mezinárodní síť. Naši absolventi zastávají vedoucí role ve významných farmaceutických společnostech, vládní agentury, špičková lékařská střediska, laboratoř NASA a Jet Propulsion Lab, a mnoho dalších dynamických prostředí - a věnují se pomoci studentům USC a kolegům absolventům. Dáme vám svět příležitostí.

 • 20K+globální absolventi lékárny USC
 • 32 globálních partnerů lékárny USC
 • 8 mezinárodních kanceláří USC

Závazek Společenství: Budování zdravější společnosti

Prostřednictvím veletrhů zdraví, partnerství komunitních klinik, kampaně v oblasti veřejného zdraví, a bezkonkurenční spolupráce při léčbě chronických onemocnění, studenti školy, fakulta, a absolventi prokazují trvalý závazek zlepšovat zdraví komunity, které sloužíme. A prostřednictvím naší vědy, Technologie a výzkum (HVĚZDA) program, pomáháme novým generacím nedostatečně zastoupených studentů středních škol věnovat se kariéře v biologických vědách.

 • 50+ výroční veletrhy zdraví
 • 600+ absolventů našeho programu STAR
 • 10 fotonovelas ve více jazycích o otázkách veřejného zdraví

Poloha je všechno: V srdci Los Angeles

Naše umístění v kampusu významného akademického lékařského centra v srdci pulzujícího města nabízí mimořádné příležitosti pro stáže, zapojení komunity, a mentoring. Se 140 zastoupenými zeměmi a 224 jazyky, kterými se mluví, je Los Angeles plné rozmanitých kuchyní, kulturních institucí a rekreačních nabídek. L.A. je domovem více divadel, hudebních míst a muzeí než kterékoli jiné americké město, a můžete lyžovat, túry a surfovat na nedalekých plážích a horách.

<img třída = "inserted-image image-element img-responsive" "https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/19/193189_Groupphoto.jpg" src = data-json= ne "{"author":"photo courtesy of ", " author_url":, zdroj:} " " " " " " "alt = " 193189_Groupphoto.jpg/">

Statistika

Již více než 100 let slouží USC School of Pharmacy jako maják inovací a excelence ve farmaceutickém vzdělávání, výzkumu a praxi a podle US News & World Report je dlouhodobě hodnocena v žebříčku 10 nejlepších farmaceutických škol na celostátní úrovni a č. 1 mezi soukromými školami.

  Místa

  • Los Angeles

   University of Southern California 1985 Zonal Avenue, CA 90089-9121, Los Angeles

  Otázky