Keystone logo

University of South Carolina

A logo

Úvod

Bez ohledu na to, odkud jsou, naši absolventi jsou příští generace občanů připraveni vytvořit zdravější, inteligentnější a živější způsob života. Vy jste tak daleko. Neexistují žádná omezení, kam půjdu odtud.

Teplé jižní pohostinnost. Inovativní akademické programy. Krásné univerzitní budovy s starosvětské kouzlo. Komfortní obývací prostory. Chcete vysokoškolské vzdělání plný nových zážitků, náročných hřišť a přátelskou fakulty. Jste připraveni na něco jiného, ​​že se cítí jako doma - něco velkého, že se cítí malý. To je úspěšný mix najdete na University of South Carolina.

Nachází se v samém srdci státu Jižní Karolína, University of South Carolina je hlavní výzkumná univerzita, kde se studenti připravte se na zítřejší vůdce, tvůrčí řešitelů a inovativní myslitele.

The University of lokalitě Jižní Karolíně vám přístup k world-class umělecké, kulturních a zábavných akcí, stejně jako rozsáhlé stáží míst v oblasti obchodu, zdravotnictví, výrobě a vládu. V oblasti Columbia metra, zjistíte, NBC, ABC a CBS pobočky; nemocnice, farmaceutické a pojišťovny; neziskové organizace, vývoj webových aplikací firmy, advokátní kanceláře, reklamní agentury a mezinárodní korporace, jako Citibank, Honeywell, International Paper, Trane, Michelin, Pirelli kabely a Bose, mezi ostatními, kteří přivítají vás získat hands-na odborné praxe.

V docházkové vzdálenosti od areálu můžete ochutnat skvělé restaurace, jako Groucho je nebo včerejší, spolu s nočního života a zábavy butiků a obchodů v oblasti Five Points. Zchladit Fazole, místně-vlastnil káva skvrna, často slouží jako noční studijní setkání. Nebo zkuste high-end galerií a jídelen po celé Congaree Vista. Ochutnat naší divadla, kina, okolí festivaly, farmářské trhy, koncerty pod širým nebem, Riverbanks Zoo a botanické zahrady, veřejná sochařství oblasti, galerií a muzeí. Pak zkuste outdoorové aktivity, jako je jízda na kajaku, rybaření nebo plavba na kanoi Columbiových tří řek a chůzi, běh, jízda na kole nebo pěší turistiku v našich parků a greenways.

The University of South Carolina je

Společnost byla založena v roce 1801 32,971 Celkem studenti 270,000 hrdí absolventi žijící po celém světě Studenti ze všech 50 států a více než 100 zemích # 52 Top Public University (US News and World Report, 2016) 47 celonárodně zařadil programy # 1 v bakalářském mezinárodní obchodní program (US News and World Report, 2016) # 43 Nejlepší vysokoškoláka Obchodní programy ( US News and World Report, 2016)

Místa

  • 1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

Otázky