Keystone logo
University of West Alabama Online RN k BSN
University of West Alabama Online

RN k BSN

Livingston, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Online program RN to BSN University of West Alabama je určen pro registrované sestry, které usilují o pokročilé příležitosti v oboru. Prostřednictvím interaktivní digitální učebny nabízí program flexibilní a cenově dostupnou možnost vzdělávání pro pracující sestry. Jako student budete mít svobodu studovat, když se vám to bude hodit, a rozšíříte si vzdělání a zároveň si zachováte svůj profesní rozvrh na plný úvazek.

Každý kurz lze absolvovat v online učebně UWA s kvalifikovanými učiteli ošetřovatelství, kteří nabízejí své vedení a odborné znalosti na každém kroku. Prostřednictvím digitálních úředních hodin, příležitostí k video diskuzím a interaktivní povaze online výukové platformy se online studentům dostává stejné personalizované pozornosti od pedagogů, která je nabízena na akademické půdě. Budujte vztahy se svými pedagogy, dokončujte kurzy ve svůj čas a splňujte klinické požadavky pohodlně prostřednictvím svého současného místa zaměstnání.

Jakmile dokončíte online program RN to BSN, budete čelit oboru ošetřovatelství se zvýšenou sadou dovedností navržených tak, aby přilákaly různé zaměstnavatele v oblasti ošetřovatelství. Jako profesionál prokážete odborné znalosti jako lídr v ošetřovatelství.

O Škole

Otázky