Keystone logo
University of San Diego Hahn School of Nursing and Health Science Magisterský vstupní program v ošetřovatelství (pro non-RNs)
University of San Diego Hahn School of Nursing and Health Science

Magisterský vstupní program v ošetřovatelství (pro non-RNs)

San Diego, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Na Hahn School of Nursing není nikdy pozdě věnovat se své vášni pro uspokojování zdravotních potřeb lidstva. Studenti našeho magisterského vstupního programu v ošetřovatelství (MEPN), který je navržen pro jednotlivce s bakalářským nebo vyšším titulem v jiném oboru, k nám přicházejí ze všech oblastí života – od baristů po lobbisty a dokonce i duchovní. V každém možném věku přinášejí do tohoto intelektuálně přísného programu bohatou rozmanitost zkušeností, zázemí a dovedností.

Naši studenti MEPN společně získávají zkušenosti a sebevědomí prostřednictvím praktické praxe v Dickinsonově centru pro simulaci ošetřovatelství. V tomto sofistikovaném zařízení profesionální herci „standardizovaného pacienta“ vytvářejí skutečné situace, které jako zdravotní sestra zažijete. Protože porozumění kulturnímu kontextu je důležitou součástí ošetřovatelství, poskytujeme příležitosti k dosahu v nedostatečně obsluhovaných komunitách a zároveň podporujeme rozmanitost, která informuje a posiluje naše programy. Jako vědecké sestry a pokročilí kliničtí lékaři věříme v každého studenta a neúnavně pracujeme na tom, abychom podpořili mentora a připravili vás na vstup do ošetřovatelské praxe. Získáte dovednosti, myšlení, soucit a nadšení, které budete potřebovat k tomu, abyste skutečně změnili životy pacientů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy