Keystone logo
University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

University of Pennsylvania Penn

Úvod

Penn Dental Medicine je jednou z nejstarších univerzitních zubních institucí v zemi. Jeho historické vazby sahají až k Philadelphia College of Dental Surgery, založené v roce 1852. V roce 1856 fakulta Philadelphia College of Dental Surgery vytvořila Pennsylvania College of Dental Surgery, když byla uzavřena, a v roce 1878 Pennsylvania College of Dental Surgery Dean, Dr. Charles J. Essig, byl požádán, aby se připojil k University of Pennsylvania, zakládat School of Dental Medicine jako zubní oddělení University of Pennsylvania. Od roku 1878 do roku 1883 sloužil jako první děkan školy. Pennsylvania College of Dental Surgery by nakonec sloučit s University of Pennsylvania v roce 1909.

První zařízení školy byla umístěna v Medical Hall (nyní Claudia Cohen Hall). Následující rok se přestěhovala do vlastní budovy Dental Hall, která byla navržena a postavena pro její potřeby.

V roce 1897 Thomas W. Evans, rodák z Filadelfie, který se stal zubním lékařem u evropských soudů během druhé říše ve Francii a důvěrníkem Napoleona III., Opustil své panství, aby vytvořil a udržoval zubní školu, která by byla „bezkonkurenční“. Evansova velkorysost umožnila stavbu budovy Evans (oficiálně nazývané Muzeum Thomase W. Evanse a Stomatologický ústav), která byla otevřena v roce 1915, nejlépe vybavené zubařské budovy v té době. Jeho smělost a duch vedení vedly školu po celou dobu její historie expanze a inovací jak v učebních osnovách, tak v klinických a vědeckých zařízeních.

Místa

  • Philadelphia

    Chestnut Street,3701, 19104, Philadelphia

    Otázky