Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

Úvod

Lídři v gruzínském školství

University of North Georgia je součástí University System of Georgia a je označena jako State Leadership Institution a The Military College of Georgia. S asi 20 000 studenty je University of North Georgia jednou z největších státních veřejných univerzit. UNG se nachází v nejrychleji rostoucím regionu státu a zahrnuje pět kampusů sjednocených jedinou misí zaměřenou na akademickou excelenci a akademické a kokurikulární programy, které rozvíjejí studenty v vůdce různorodé a globální společnosti.

Historie UNG

Začátkem roku 2012 rada regentů University System of Georgia doporučila konsolidaci North Georgia College & State University, která byla založena v roce 1873 v Dahloneze ve státě Georgia, a Gainesville State College, která byla založena v roce 1964 v Gainesville ve státě Georgia. Konsolidace se stala oficiální 8. ledna 2013 a vytvořila University of North Georgia (UNG) se čtyřmi kampusy v severovýchodní Georgii.

V srpnu 2015 UNG otevřela další kampus v Blue Ridge ve státě Georgia, který má sloužit studentům v nejsevernějším regionu státu.

Jako regionální instituce s více kampusy a přední vyšší vojenská vysoká škola je UNG jedinečná v rozsahu vzdělávacích Pathways , které studentům nabízí. Od přidružených titulů až po programy na postgraduální úrovni, UNG poskytuje řadu příležitostí, jak pomoci vyvinout studenty na lídry pro různorodou a globální společnost. Jedna z pouhých šesti federálně určených vyšších vojenských vysokých škol v zemi, univerzita nese vyznamenání The Military College of Georgia a její celostátně uznávaný program Army ROTC přitahuje studenty z celého státu, regionu a národa. Kromě toho je UNG označena University System of Georgia jako státní vedoucí instituce a získala klasifikaci Community Engagement od Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching.

Naše kultura

University of North Georgia je komunita studentů, vyučujících, zaměstnanců, absolventů a přátel, kteří se zavázali k vynikajícímu vzdělání, rozvoji vedení a zapojení komunity.

Institucionální hodnoty UNG – dokonalost, zaměření na studenty, integrita, angažovanost a služby – jsou zásadní pro naši identitu a poslání připravit studenty na to, aby se stali lídry v rozmanité a globální společnosti. Kultura UNG posiluje tento závazek a naši roli odpovědných správců zdrojů a odpovědnosti, které nám byly svěřeny.

Naše vize

University of North Georgia bude regionálním a národním lídrem pro akademickou excelenci, angažovanost, vzdělávací příležitosti a rozvoj vedení.

Naše mise

University of North Georgia, regionální instituce s více kampusy a přední vyšší vojenská vysoká škola, poskytuje kulturu akademické excelence v prostředí zaměřeném na studenty, které zahrnuje kvalitní vzdělání, služby, dotazování a kreativitu. Toho je dosaženo prostřednictvím širokého přístupu ke komplexním akademickým a společným studijním programům, které rozvíjejí studenty v vůdce pro různorodou a globální společnost. University of North Georgia je vedoucí institucí University System of Georgia a je to The Military College of Georgia.

Naše hodnoty

 • Dokonalost – Prosazování standardů výkonu a odpovědnosti, které překračují očekávání
 • Zaměření na studenty – Usnadnění úspěchu a dosažení vzdělávacích cílů pro všechny studenty a podpora příjemného prostředí, které si cení a odráží rozmanitost a začlenění.
 • Integrita – Pěstování v sobě i v druhých ochotě a vytrvalosti jednat čestně a eticky
 • Zapojení – Podpora aktivního zapojení, intelektuálního bádání a kreativity, spolupráce a partnerství komunity
 • Služba – dávání sebe sama pro zlepšení života a bohatství univerzity a všech jejích členů, jakož i širší komunity

Vlastnosti kampusu

Kampus Dahlonega

Dahlonega Campus, uhnízděný na úpatí Blue Ridge Mountains, pomáhá studentům naplnit jejich potenciál již od roku 1873. UNG je jednou z pouhých šesti vyšších vojenských vysokých škol v zemi s téměř 800 kadety v našem oceňovaném armádním ROTC programu, který zde sídlí. .

S více než 100 kampusovými kluby a řeckým životem, intramurálními sporty a studentskými aktivitami budete mít spoustu způsobů, jak se zapojit a získat přátele na akademické půdě. Svůj volný čas rádi využijete k ochutnání obchodů a restaurací v okolí historického náměstí nebo zažijete majestátní výhledy z túry po jedné z nedalekých horských stezek. A když máte náladu na zábavu ve velkém městě, jsme jen hodinu jízdy od Atlanty.

kampus Gainesville

Gainesville Campus, domov pro více než 7 500 dojíždějících studentů, je asi hodinu severně od metra Atlanta, což vám poskytuje pohodlný přístup k atrakcím velkého města spolu se spoustou místních možností zábavy nebo jednoduše lenivým dnem na krásném jezeře Lanier.

Díky své poloze regionálního centra pro zdravotnictví, zemědělství, maloobchod a další klíčová odvětví má Gainesville Campus jedinečnou pozici, aby vám umožnil přístup k pracovním místům a stážím v různých prosperujících odvětvích.

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Dahlonega

   82 College Circle Dahlonega, GA 30597, 30533, Dahlonega

  • Gainesville

   3820 Mundy Mill Rd. Oakwood, GA 30566, , Gainesville

   Otázky