Keystone logo
© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

Úvod

University of Lincoln je domovem rostoucí komunity studentů z celého světa a jsme rádi, že uvažujete o připojení k nám.

Od doby, kdy Její Veličenstvo královna otevřela první budovu University of Lincoln v areálu Brayford Pool Campus, jsme přivítali více než 90 000 studentů ze 135 zemí. Dnes jsme zařazeni mezi 150 nejlepších světových univerzit v žebříčku Young University Rankings 2020 Times Higher Education (THE) a byli jsme také jmenováni jako Moderní univerzita roku v The Times a Sunday Times Good University Guide 2021.

Na University of Lincoln klademe studenty do středu všeho, co děláme. Máme pověst inovativní výuky a v roce 2020 jsme získali celkové pětihvězdičkové skóre v hodnocení QS Stars a v národním rámci Teaching Excellence Framework (TEF) 2017 jsme byli oceněni zlatem, nejvyšším možným standardem.

Skvělá lokalita

Jako student na University of Lincoln budete bydlet v jednom z velkých evropských historických měst,

s historií sahající až do roku 300 před naším letopočtem. Vedle pozůstatků Lincolnova římského dědictví je město také domovem řady historických budov a památek, včetně Lincolnské katedrály, která byla postavena v roce 1072 a byla kdysi nejvyšší budovou na světě. Město je také domovem hradu Lincoln, který dohlíží na panorama města téměř 1000 let.

Lincoln je fantastické místo k životu, studiu a práci a časopis The Telegraph ho v roce 2017 označil za jedno z 20 nejlepších měst Británie. V roce 2016 byl Lincoln také označen jako nejpřátelštější místo ve Spojeném království programem Big Lunch projektu Eden Project a těmi, kteří zde žijí. Nedávno byl Lincoln podle The Times Good University Guide 2020 jmenován jedním z nejdostupnějších studentských měst ve Spojeném království.

Možná si myslíte, že neznáte hrabství Lincolnshire, ale naši obyvatelé pomohli utvářet historii za jeho hranicemi. Například proslulý fyzik a matematik Sir Isaac Newton se narodil v lincolnshireské vesnici Woolsthorpe-by-Colsterworth v roce 1642. Lincolnshire byl také rodištěm první britské premiérky Margaret Thatcherové a domovem básníka Alfreda Tennysona.

S více než 2000 letou historií bylo město Lincoln používáno jako místo natáčení v řadě dobových televizních seriálů a filmů, včetně Downton Abbey, Šifra mistra Leonarda a Král.

160797_160654_Studying3.jpg

Připravit vás na vaši budoucí kariéru

Zaměstnavatelé stále více hledají jednotlivce, kteří mohou na dnešním globálním pracovišti něco změnit. Jako student na University of Lincoln se snažíme připravit vás na vaši budoucí kariéru tím, že vám poskytneme řadu příležitostí, jak se zapojit do průmyslu a rozvíjet dovednosti připravené na kariéru. Univerzita je hrdá na to, že rozvinula inovativní partnerství s řadou organizací a poskytuje studentům lepší příležitosti pro pracovní zkušenosti, vytváření sítí a přístup k nejnovějším trendům v oboru.

Jedním z nejlepších způsobů, jak ukázat zaměstnavateli, že jste tou správnou osobou pro tuto práci, je mít životopis obsahující skutečné zkušenosti vedle vašich akademických úspěchů. Na University of Lincoln nabízíme řadu příležitostí, které vám pomohou rozvíjet dovednosti a vlastnosti, které zaměstnavatelé stále více hledají. Například řada našich pregraduálních a postgraduálních vyučovaných programů poskytuje příležitost přihlásit se k účasti na průmyslové stáži nebo projektu. Může být také příležitost vyslechnout si hostující řečníky a zúčastnit se exkurzí, které vám pomohou rozšířit vaše znalosti. Chcete-li se dozvědět více, navštivte prosím stránky programu na našem webu.

Naše kurzy získaly mezinárodní uznání, Zemědělství v Lincolnu se umístilo mezi 250 nejlepšími na světě v žebříčku QS World University Rankings 2020, zatímco Computer Science and Education se umístilo mezi 250 nejlepšími na světě na Světové univerzitě Times Higher Education (THE). Žebříček 2021.

Chceme, aby se studenti zapojili do iniciativ, jako je náš Studentský spravovaný investiční fond, a využívali výhod našich vazeb na společnosti jako Siemens a Reuters. V kampusu máme terminály Bloomberg, které umožňují studentům a zaměstnancům obchodu sledovat a analyzovat data finančního trhu v reálném čase, spolu s laboratořemi, přednáškovými sály a seminárními místnostmi.

Skvělá studentská zkušenost

Naše Studentská unie (SU) vám může pomoci udělat z vašeho pobytu v Lincolnu skutečně nezapomenutelný zážitek.

SU, kterou provozují vedoucí studenti, nabízí řadu příležitostí a podporu členům naší studentské komunity a zároveň zastupuje vaše akademické zájmy.

Vstup do klubu nebo společnosti může být skvělý způsob, jak získat nové přátele a vytvořit pouta, která mohou trvat celý život. SU tradičně nabízí více než 100 různých sportovních klubů a společností, do kterých se může připojit každý. Pohybují se od akademických skupin jako Computer Science and Law Societies až po méně tradiční kluby, jako jsou Harry Potter a Pokemon Go Societies.

Kromě fascinující historie a venkova je hrabství Lincolnshire proslulé regionálními potravinami, jako je klobása Lincolnshire, a je tu spousta k vidění a dělání, procházky po venkově v Lincolnshire Wolds a výlety k britskému pobřeží do Cleethorpes a Skegness v okolí.

"Tyto informace byly správné v době zveřejnění (červenec 2023)"

Vlastnosti kampusu

  Objevte Lincoln, ať jste kdekoli na světě

  Naše webináře, mistrovské kurzy předmětů, setkání s otázkami a odpověďmi a panelové přednášky studentů jsou skvělým způsobem, jak zjistit, jaké to je žít a studovat na University of Lincoln .

  Místa

  • Lincoln

   Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

   Otázky