Keystone logo
University of Jazeera Ošetřovatelství
University of Jazeera

Ošetřovatelství

Dubai, Spojené arabské emiráty

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Jazeera University byla založena v únoru 2010 v Mogadišu v Somálsku eklektickou skupinou somálských vědců. Jedná se o vysokoškolské středisko zaměřené na vytvoření společnosti založené na znalostech. Akademická rada, administrativa a pedagogičtí pracovníci se věnují dosažení vize a poslání univerzity.

V Jazeera se řídíme filozofickou inspirací, že vzdělání je základním kamenem rozvoje a lidské civilizace. Univerzita je generátorem pracovní síly, která je potřebná k tomu, aby naši zemi a svět pohnula na vrchol pokroku.

Přední univerzita se zavázala vzdělávat novou generaci vůdců a tvůrců politik v Somálsku i mimo něj. Jsme poháněni ctnostmi excelence, abychom nakrmili hladové mysli. Naše mandáty a prohlášení o kvalitě odrážejí naši snahu podporovat kvalitní vzdělávání v Somálsku. Univerzita se zrodila z nutnosti přispět k obecnému rozvoji somálské společnosti a světa. Nabízené akademické programy jsou Certifikát, Diplom a Bakalář ve všech specializacích od medicíny, strojírenství, věd, aplikovaných věd, technologie, společenských věd, humanitních věd a umění. Univerzita otevírá své brány všem a různým, aby mohla těžit z výhod vzdělávání.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy