Keystone logo
University of Groningen MSc z klinické a psychosociální epidemiologie (výzkum): Zdravotní systémy a prevence
University of Groningen

MSc z klinické a psychosociální epidemiologie (výzkum): Zdravotní systémy a prevence

Groningen, Nizozemsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2 314 / per year *

Na kampusu

* Studenti EU/EHP: 2209 EUR | studenti mimo EU/EHP: 18 850 EUR

Úvod

Chcete být průkopníky ve výzkumu vedle vynikajících výzkumníků v oblasti veřejného zdraví a společenských partnerů? Pak je pro vás dráha Zdravotní systémy a prevence (HSP) tou správnou volbou!

Trať HSP kombinuje špičkový interdisciplinární výzkum s praktickými politickými otázkami, jejichž cílem je řešit složité problémy veřejného zdraví související se společenskými problémy, jako je stárnutí populace, zvyšující se úroveň chronických onemocnění, rozšiřující se nerovnosti v oblasti zdraví, migrace a urbanizace. Učíte se řešit problémy, jako jsou tyto, z různých akademických oborů, protože vás učí a pod dohledem odborníků v oblasti ekonomie, prostorových věd, psychologie, sociologie a medicíny. Trať je selektivní program v malém měřítku, který je součástí hlavního výzkumného programu Klinická a psychosociální epidemiologie (CPE) a je iniciativou University Medical Center Groningen a Aletta Jacobs School of Public Health.

Jedinečným prvkem programu je akademicky orientovaná stáž, výukové období, během kterého mohou studenti spolupracovat s národním a/nebo mezinárodním společenským partnerem, jako je Ministerstvo zdravotnictví, zdravotní pojišťovny, městské zdravotní služby, pracovnělékařské služby a sociální zabezpečení. ústavy. V tomto prostředí budete rozvíjet dovednosti pro uvádění výzkumu do praxe, abyste měli měřitelný dopad na veřejné zdraví. Snažíte se tedy propojit kvalitní akademický výzkum s praxí veřejného zdraví? Přihlaste se nyní!

Proč studovat tento program v Groningenu?

  • Zaměřte se na budoucí výzvy v oblasti veřejného zdraví
  • Menší program zaměřený na váš individuální rozvoj
  • Kombinace špičkového výzkumu s praktickými politickými otázkami za účelem vytvoření politik prevence podložených důkazy
  • Průkopník ve výzkumu bok po boku se špičkovými výzkumníky
  • Aktivně se účastnit a přispívat k cílům neakademické (zdravotní) organizace
  • Možnost získat pozici PhD
  • Možnost stipendia

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Chat with students

Otázky