Keystone logo
University of Essex Online PG Dip Nursing
University of Essex Online

PG Dip Nursing

Online United Kingdom

16 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 111

Dálkové studium

Úvod

Je nezbytné, aby sestry pokračovaly ve svém profesním rozvoji dalším vzděláváním.Tento 100% online a na částečný úvazek PG Dip Nursing je navržen tak, aby vám pomohl získat klíčové znalosti a dovednosti pro zlepšení vaší ošetřovatelské praxe.

Prostřednictvím tohoto online PG Dip Nursing prozkoumáte různé aspekty řízení zdravotní péče a také témata relevantní pro sestry na řadě pozic v různých organizacích a v různých zemích.Své studium můžete také přizpůsobit svým zájmům nebo kariérním ambicím prostřednictvím výběru volitelných modulů.Ke konci studia budete mít možnost postoupit do úplného magisterského programu.

Metody výuky

Jsme 100% poskytovatel online vzdělávání, takže k poskytování výuky, zdrojů a hodnocení používáme nejmodernější virtuální výukové prostředí (VLE).Náš systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup k vašim učebním materiálům.VLE je přístupný 24/7 a umožňuje studentům i lektorům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a živých otázek a odpovědí.

Věříme, že ze svého času stráveného studiem vytěžíte maximum, když budete informováni o svém výkonu, a toho dosahujeme:

  • hodnotit vás v rámci modulů spíše než čekat na hodnocení na konci roku
  • zobrazení vašich známek ve vaší známkové knize, kterou lze zobrazit, kdykoli se přihlásíte do virtuálního výukového prostředí (VLE)
  • rychlé zpracování hodnocené práce, aby byla vaše třídní kniha vždy aktuální
  • zajistit pravidelný kontakt s týmem studentské podpory

Metody hodnocení

Všechna hodnocení jsou dodávána prostřednictvím našeho virtuálního vzdělávacího prostředí (VLE).Není potřeba cestovat do externích testovacích center nebo skládat zkoušky!Místo toho budete prostřednictvím VLE odesílat úkoly, jako jsou písemné zprávy, účast na diskuzních fórech nebo reflexní záznamy v deníku.

Máme také politiku, která zajišťuje, aby práce předložené studenty byly autentické – ke kontrole plagiátorství používáme dobře zavedený elektronický monitorovací systém.

Proč Essex Online?

Studujte online.Absolvent na koleji.

Svá studia a hodnocení dokončíte 100% online a vaši kvalifikaci udělí University of Essex, oceněná univerzita s 50letým dědictvím excelence ve výuce a výzkumu a jedna z 25 nejlepších univerzit ve Spojeném království (kompletní Univerzitní průvodce 2022).Po absolvování kurzu budete absolvovat se stejným certifikátem jako studenti z kampusu – váš způsob studia je uveden pouze na vašem akademickém přepisu.

Kvalita zaručena zkušenost

Vládní rámec výuky excelence ve Spojeném království nás ohodnotil jako zlatý za poskytování trvale vynikající výuky, učení a výsledků pro studenty (TEF 2018).Jsme také nejlépe hodnoceným online poskytovatelem v National Student Survey (NSS 2020).

Stojíme si za akademickou kvalitou našich online kurzů, a proto nabízíme garanci vrácení peněz.Pokud se do 21 dnů rozhodnete, že váš kurz není pro vás, vrátíme vám peníze v plné výši.*

*Platí smluvní podmínky.Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte náš přijímací tým.

Akademická a mentorská podpora světové úrovně

Naši online lektoři jsou předními autoritami a specialisty ve svých oborech.Jsou nadšení pro to, co učí, a kombinují své znalosti z průmyslové praxe s vysoce kvalitním akademickým poskytováním, což vám nabízí jedinečnou zkušenost s učením.

Máme také vyhrazený tým studentských poradců a poradců studijních dovedností, který vás bude podporovat od prvního dne až po promoci.Budou vám k dispozici, aby vám pomohli a vedli vás, jak budete pokračovat ve studiu.Bez ohledu na otázku nebo problém s vámi budou spolupracovat na nalezení řešení.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

O Škole

Chat with students

Otázky