Keystone logo
University Of Cumbria BSc (Hons) v ošetřovatelství s cestami v ošetřovatelství dospělých nebo duševního zdraví (předběžná registrace)
University Of Cumbria

BSc (Hons) v ošetřovatelství s cestami v ošetřovatelství dospělých nebo duševního zdraví (předběžná registrace)

Carlisle, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 16 400 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní | Spojené království: 9 250 GBP za akademický rok

Úvod

Ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví si klade za cíl poskytovat podporu a péči zranitelným jedincům po celý život tak, aby vyhovovaly jejich individuálním potřebám, kombinováním ošetřovatelských hodnot se současnými znalostmi, odbornými znalostmi, komunikačními a mezilidskými dovednostmi k vytvoření pevných terapeutických vztahů.

Náš kurz je navržen tak, aby vám poskytl odbornou a akademickou kvalifikaci, kterou potřebujete k registraci u Rady ošetřovatelství a porodní asistence a praxi sestry v oblasti duševního zdraví. Tento titul poskytne základ pro vaši budoucí volbu povolání a umožní vám pracovat jako sestra duševního zdraví v různých prostředích, včetně lůžkových a komunitních služeb a specializovaných center excelence, jako jsou poruchy příjmu potravy, hodnocení paměti, léky & Alkohol nebo Forenzní a vězeňské služby.

Na tomto kurzu budete...

  • Pracujte po boku jednotlivců, kteří trpí duševní nemocí, dlouhodobými stavy a významnými obavami o duševní pohodu, poskytněte jim čas a podporu, která jim pomůže zotavit se.
  • Používejte vysoce kvalitní simulační zařízení spolu se svými praktickými zkušenostmi a akademickými přednáškami.
  • Provádějte stáže v širokém spektru prostředí, které zahrnují péči o děti, dospělé a starší osoby, a to jak v centru města, tak na venkově.
  • Učte se od zkušených lékařů s klinickými zkušenostmi v širokém spektru klinického prostředí a akademických zájmů.
  • Poslechněte si příběhy ve zdravotnictví z první ruky z jednotlivých prožitých zkušeností.
  • Získejte odbornou kvalifikaci jako registrovaná zdravotní sestra spolu s rozmanitými zkušenostmi v oblastech praxe, se kterými můžete zvážit své budoucí kariérní možnosti.

Poplatek za studium programu

Přijímací řízení

O Škole

Otázky