Keystone logo

University Of Colima

A logo

Úvod

Vítejte na webových stránkách univerzity Colima, vzdělávací instituce se sídlem na západě centrální oblasti Mexika. Zde najdete informace o každodenním životě, vzdělávací příležitosti, akademické, kulturní a vědecké infrastruktury.

Univerzita se dohodli, že je na čase přijmout společenskou zodpovědnost spíše než jako filozofie, což je způsob života, který nám umožňuje nabízet vzdělávací služby na podporu změnu a pokrok, a přispět tak k budování spravedlivější společnost a transparentní.

Abychom toho dosáhli, budeme obnovit náš pocit sounáležitosti univerzity studentům, učitelé, výzkumní pracovníci, servisní personál, správci a úředníci oživit lásku a úctu k práci, kterou děláme a především instituce.

Univerzita Colima je předním instituce tvořící odborníky a vědce s tvůrčím slova smyslu, inovativní, humanistické a vysoce konkurenčním, jichž se dopustil k harmonickému rozvoji společnosti, národní a mezinárodní prostředí.

Strategie, kterou jsme se prosazovat, pro současné podávání fary, je založen na vzdělávání pro sociální odpovědnost, která se snaží, aby naše instituce může trvat silněji svou společenskou funkci v rámci odpovědnosti, která podporuje lidský rozvoj, a to jak univerzity a samotné společnosti. To zahrnuje podporu a důvěru lidí, respektovat jejich práva a rozšířit prostor jejich schopností, takže mohou být pány svého vlastního osudu, k vlastnímu prospěchu a jejich prostředí. Proto vás zveme k návštěvě této stránky, aby s vámi podělit o práci naší komunity a dát k dispozici prostor komunikace s naší univerzity.

A 75 letý University of Colima byli založeni, náš závazek vůči společnosti a studenty je vyšší, protože žijeme v době, kdy jsou nové technologie neustále vyvíjí, takže University of Colima se rozhodla pustit do sociální sítě s cílem prolomit bariéry času a prostoru, dosahující přístup a větší vztah se studentem, společnosti a ve světě.

Curriculum Vitae syntetický

akademický trénink

Rektor je Public Accountant a získal titul Master of Business Administration na University of Colima který vyústil v Peña Colorada Prize.

pracovní výkon

Podílel se jako vnitřní auditor v různých agentur federální a státní vlády, stejně jako na univerzitě v Colima. Působil jako na plný úvazek výzkumník profesor na Fakultě účetnictví a správy Campus Colima, regionální šéf, generál koordinátor správního a finančního řízení a tajemník na univerzitě v Colima.

Poplatky a vyznamenání

  • Subjekt odpovědný za stav Mexiko Colima například napojen na sekretariátu komunikací a dopravního programu.
  • Člen představenstva Národní asociace distančního vzdělávacího systému.
  • Místopředseda Státní plánovací komise pro vysoké školství ve státě Colima.
  • Plnohodnotným členem Státní koordinaci Child Support Grant Program, před PRONABES.
  • Předseda výboru Ocenění Západního centrální oblasti ANUIES.
  • Předseda 1.. Regionální parlamentním zasedání provedla Národní asociace a vysokých školách ve spolupráci s ANUIES středozápadní kraje a Poslanecké sněmovny, která se konala v Manzanillo, Col. 1. července 2013.
  • Byl oceněn "Parlamentní medaili" Senátu Ruské federace v rámci XXII asijsko-pacifické oblasti parlamentního fóra, které se konalo v Puerto Vallarta, Jalisco, leden 2014.
  • Jmenování člena Státní rady státu Colima transplantace a transplantačního centra státu. Vydané ministerstvem zdravotnictví a sociální péče státní vlády. 10.04.2014. Colima, Col.
  • Tajemník pracovním stole "Výzvy a perspektivy vysokoškolského vzdělávání" na zvláštním zasedání Regionální rady Western Center ANUIES konalo v Guanajuato dne 4. července 2014.

Součást účely

Součást integruje účely dílčí výuky, vědecké, kulturní difúze a doplňkové služby.

Podsoučást učení, je stanovena jako rámec pro plánování a institucionální rozvoj za účelem začlenění teorie sociální interakce, humanistický, chování zvířat, cognitivist az konstruktivismu, mimo jiné, na kterém je vysokoškolské vzdělání založil a slouží jako základ pro

Místa

  • Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

Otázky