Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Úvod

Zajištění znalostí

Na University of Bradford budete mít prospěch - a budete součástí - výuky a výzkumu, který využívá technologie pro dobro společnosti.

Dozvíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří formují budoucnost svých odvětví v prvotřídních zařízeních. Investovali jsme miliony liber do high-tech výukových prostředí, jako je naše studio pro snímání pohybu a nová zařízení School of Management.

Během svého pobytu u nás se můžete stát nejlepší verzí sebe sama. Univerzita je místem, kde můžete rozšířit svou mysl a navázat celoživotní přátele; kde můžete růst, učit se, prožívat. Kam můžete patřit a kde vás podporujeme na každém kroku.

Kurzy

Nabízíme více než 100 vysokoškolských programů a více než 200 postgraduálních vyučovaných, výzkumných a CPD kurzů. Ty jsou dodávány na našich čtyřech fakultách:

 • Humanitní vědy
 • Zdravotní studia
 • Management, právo a sociální vědy
 • Inženýrství a informatika

Mnoho našich kurzů je navrženo se vstupem od odborníků a partnerů v oboru a několik z nich má profesionální, statutární nebo regulační orgán akreditaci nebo schválení, což znamená, že si budete rozvíjet dovednosti, které zaměstnavatelé vysoce oceňují.

Dozvíte se od akademických a průmyslových odborníků, kteří formují budoucnost svých odvětví. Budete studovat v prvotřídních zařízeních - investovali jsme miliony liber do špičkových výukových prostředí, jako je naše studio pro snímání pohybu a Digital Health Enterprise Zone.

Vidíme jednotlivce a jejich potenciál, tvrdě pracujeme na odstranění překážek jejich úspěchu a zajistíme, aby naši studenti pochopili, že jsou schopni prostřednictvím svých zkušeností a vzdělání postupovat vpřed a dělat pozitivní změny pro všechny naše budoucnosti.

Výzkum

University of Bradford má více než 50 let zkušeností s výzkumem a řadí se mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (REF 2014) v oblasti kvality výzkumu. Tři čtvrtiny našeho výzkumu jsou klasifikovány jako světové nebo mezinárodní.

Na našich čtyřech fakultách nabízíme různé postgraduální výzkumné příležitosti.

Vlastnosti kampusu

Na City Campus najdete vše, co potřebujete, ať už studujete, relaxaci nebo socializaci. Má takovou komunitní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Je to přátelské, příjemné místo, kde se dějí skvělé věci.

City Campus je centrem studentské aktivity. Je domovem Student Central - základny University of Bradford studentské unie a 24hodinové knihovny. Unikátní tělocvična nabízí nově vylepšená sportovní zařízení, a naše studentská ubytovací vesnice The Green se nachází přímo v srdci kampusu.

Neobvykle pro kampus v centru města, máme také spoustu zeleně. Nebudete se snažit najít někde klidné venku ke studiu, relaxovat nebo sportovat během teplejších měsíců.

  Žebříčky

  Univerzita roku pro sociální začleňování

  University of Bradford Je jednou z nejrozmanitějších univerzit ve Velké Británii. Průvodce Times Good University Guide 2020 nás jmenoval University of the Year for Social Inclusion" jako uznání naší oddanosti úspěchu lidí bez ohledu na jejich pozadí, identitu, přesvědčení a výzvy.

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  Otázky