Keystone logo

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

A logo

Úvod

Chcete něco změnit a pomoci utvářet svět, ve kterém žijeme? Jste nadšení pro řešení problémů? Chtěli byste spolupracovat s některými z nejlepších výzkumných pracovníků na světě a poskytovat řešení současných i budoucích globálních problémů?

Pokud ano, University of Birmingham by pro vás mohla být tou správnou volbou pro postgraduální studium. Vysoká škola inženýrských a fyzikálních věd je průkopníkem v oblasti špičkového vzdělávání, výzkumu a vývoje v různých sektorech, jako je strojírenství, průmysl, technologie, energetika, zdravotnictví a mnoho dalších. Studium u nás bude nejen dalším krokem na vaší kariérní cestě, ale umožní vám pomoci udělat svět vyspělejším, odolnějším a udržitelnějším místem.

Proč studovat na univerzitě v Birminghamu?

  • Jsme globální 100 nejlepší univerzitou a jsme v žebříčku 20 nejlepších v několika britských ligových tabulkách
  • Byli jsme jmenováni nejvíce zacílenou univerzitou podle 100 nejlepších absolventů zaměstnavatelů ve Spojeném království (The Graduate Market v roce 2021
  • 87 % našeho výzkumu má globální dopad (REF 2014)
  • Řada absolventů a zaměstnanců UOB se podílela na práci oceněné Nobelovými cenami
  • Studenti mají k dispozici velké množství služeb na podporu zaměstnatelnosti. College a naše Careers Network vám mohou poskytnout praktické rady a dovednosti pro kariérní rozvoj. Máme také vynikající průmyslové vazby s globálními společnostmi, jako jsou Rolls Royce a Jaguar Land Rover, což našim studentům umožňuje získat vhled a zkušenosti v tomto odvětví.
  • Pokud začnete studovat v září 2021, můžete získat stipendium Commonwealth v hodnotě 3 000 GBP nebo stipendium Global Masters v hodnotě 10 000 GBP. Informace a kritéria způsobilosti pro obě ceny jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Místa

  • University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

Otázky