Keystone logo

University of Baltimore, Merrick School of Business

A logo

Úvod

University of Baltimore mise

The University of Baltimore poskytuje inovativní vzdělání v oblasti obchodu, veřejné záležitosti, aplikované svobodná umění a věd a práva, jejímž cílem sloužit potřebám různorodým obyvatelstvem v městském prostředí. Veřejná vysoká škola, University of Baltimore nabízí vynikající výuku a podpůrné komunity pro vysokoškoláka, absolventa a profesionální studenty v prostředí vyznačujícím se akademického výzkumu a veřejné služby. Univerzita:

  • dělá vynikající přístup k tradičním a netradičních studentů motivované profesního růstu a občanské povědomí;
  • stanoví základ pro celoživotní učení, osobního rozvoje a sociální odpovědnosti;
  • spojuje teorii a praxi k vytvoření smysluplné, real-svět řešení 21. století městské výzvy; a
  • je kotva instituce, regionální správce a integrální partnerem v kultuře, obchodu a budoucím vývoji Baltimore a regionu.

o Baltimore

Baltimore není přezdíval Město kouzla k ničemu. A zatímco tam jsou nekonečné důvody, proč je to skvělé místo, kam jít do školy, tady je to, co si myslíme, že je pět nejdůležitější.

1. Jsme blízko ke všemu.

Jsme v blízkosti hlavních dálnic a ke každému druhu veřejné dopravy, takže po městě je jednoduchý. Nebo můžete jen chodit přes ulici od nádraží Penn a hop vlak pro rychlou cestu do Washingtonu, DC; Philadelphie; New York; nebo jiné hlavní cíle východním pobřeží.

2. Tolik dělat. Jak si vybrat?

Turisté běžně vydat do Inner Harbor, Národní akvárium, upscale obchody Downtown a jídelen, ale co vy? Téměř každý sousedství Baltimore má své vlastní jedinečné a nepředvídatelný atrakcí.

Strávit odpoledne putování kolem dlážděných ulicích 18. století spadl Point. Ochutnejte krabí koláč v jedné z městských historických trhy pod širým nebem. Chytit populární místní kapely nebo novou hru ve stanici North umění a zábavní čtvrti. Pojďme chlubit: Baltimore byl jmenován Fodor to jako jeden z 15 nejlepších Waterfront měst na světě.

3. Baltimore je město ap-art.

Baltimore má více než jeho podíl na vizuální a performing arts. V těsné blízkosti UB, najdete Walters Art Museum, Patricia a Arthur Modell Performing Arts Center v Lyric, na Meyerhoff Symphony Hall a Eubie Blake National Jazz Institute a kulturní centrum. Ub školní areál je také je doma k Artscape, národ je největší festival volné umění.

4. To je Birdland.

Z nedaleké Light železniční zastávce UB, je to 10 minut jízdy na jih do Baltimoru dvou profesionálních sportovních stadionech. Chytit Baltimore Orioles baseball na jaře nebo si spadnout fotbal s Baltimore Ravens.

5. Baltimore je univerzitní město.

UB je jen jedním z mnoha veřejných i soukromých vysokých škol a univerzit a kolem metropolitní Baltimore. Že "univerzitní město cítit" je jednou z hlavních výhod života ve městě. Seznamte se s Baltimore Collegetown sítě a dozvědět se více o způsobech, jak tyto areály přispívají k kouzlo Charm City.

Místa

  • 1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

Otázky