Keystone logo
University College of Osteopathy Master of Osteopathy (M.Ost): na plný úvazek
University College of Osteopathy

Master of Osteopathy (M.Ost): na plný úvazek

London, Spojené království

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Úvod

Tento vysokoškolský program na plný úvazek vybavuje studenty základními znalostmi, praktickými zkušenostmi a multidisciplinární týmovou prací potřebnou k tomu, aby byli kompetentním osteopatem, a umožní absolvujícím studentům podat žádost o registraci u General Osteopathic Council (GOsC) a zahájit profesionální praxi.

Po celou dobu kurzu budete trávit čas na klinice UCO v souladu s požadavky GOsC a Quality Assurance Agency (QAA). To bude zahrnovat příležitosti pro práci s konkrétními skupinami pacientů prostřednictvím našich odborných a komunitních klinik. Klinické vzdělávání začíná od prvního semestru prvního roku pozorováním osteopatické praxe a jak se budou rozvíjet vaše znalosti a dovednosti, budete mít stále větší odpovědnost za rozhodování a léčbu, než budete v posledních dvou letech řídit své vlastní pacienty. Podporují vás zkušení členové klinické fakulty, kteří všichni praktikují osteopaty.

Budete mít také příležitost rozvíjet řadu dovedností, které budete potřebovat jako plně kvalifikovaný osteopat pracující v primární zdravotní péči, včetně schopnosti kriticky posoudit výzkum, časopisy, přednášky a prezentace informovat o nejlepší možné péči o vaši pacientů.

O Škole

Otázky