Keystone logo

Universidade São Francisco (USF)

A logo

Úvod

Představení

Univerzita San Francisco (USF), student má tradici pevné instituce na vzdělávacím trhu. Oni jsou více než 39 let zkušeností a 80.000 absolventů. Současná ve městech Bragança Paulista, Campinas (Jednotky Swift a Cambui), Itatiba a São Paulo, které nabízejí více než 30 vysokoškoláka, absolvent 10, včetně tří Masters a doktorských programů.

Univerzita, jehož hlavním pilířem kompletní formace studenta. V tomto smyslu, učitelé pracovat s věnováním pro studenta vyniknout ve své zvolené profesi. Mimo třídu, události jsou nabízeny, kurzy, projekty a programy dosahu, stejně jako veškerou potřebnou podporu pro studenty k účasti na výměně informací a vstoupit na trh práce, mimo jiné příležitosti.

Pro všechny, že je USF je univerzita, která kromě předávání znalostí, podporuje integrální lidský rozvoj, účast na studenta snu stát se kompetentní a zkušený profesionál.

Být Community

USF je součástí vybrané skupiny vysokoškolských institucí Společenství (ICES) v Brazílii, se účastní také brazilské Asociace univerzit Společenství (ABRUC), která sdružuje 66 institucí, představí koncepty 3-5 na valné indexu Banky kurzů ( IGC), Ministerstvo školství (MEC).

ICES se vyznačují vynikající výsledky v oblasti své činnosti a povolání přispět k společnosti. Dalším důležitým rozdílem je, že 100% z prostředků získaných Společenstvím se reinvestují do výhody pro studenty a komunitou, protože oni nesou neziskové aktivity.

Inspirován téma "Vzdělávání pro mír" a přesunul jeho patrona, svatého Františka z Assisi, poslání USF je výroba a šíření znalostí, bratrství a solidarity. Tím, ze dne na den, pojem "Community College" je vykonávána prostřednictvím sociálních projektů a podpůrných operací Společenství a činností, které mají za pilíře výuky, výzkumu a rozšíření.

Absolvent student na USF mají možnost zažít realitu komunity, který kombinuje teorii s praxí.

Poslání

Vyrobíme a šířit znalosti, uvolňovat lidi pro dialog mezi vědou a vírou a podporovat bratrství a solidaritu, přes praxi dobré a následné budování míru.

Pohled

Chcete-li být uznána pro akademické kvality, dynamiky, inovací a úsilí o společnosti, spravedlnost, mír a ekologie.

Místa

  • São Paulo

Programy

Otázky