Keystone logo
Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Úvod

UNIPAC- University prezident Antonio Carlos zahájila svoji činnost ve městě Barbacena, v roce 1965, a její zakladatel profesor Boniface Andrada.

Unipac-JF Campus II členem University prezident Antonio Carlos- UNIPACK má svůj původ v roce 1996 s vytvořením School of účetnictví u Dr. José Rua Cesario 175 v okrese Juiz de Fora schodů registrují silnou poptávku.

O dva roky později, on instaloval první Juiz de Fora logopedické Samozřejmě, vzhledem k očekávání juizforana vzdělávací komunity a mají značný poptávky z důvodu absence pokroku ve městě a regionu.

V roce 2000 byla postavena nová budova v sousedství farem Bethania s moderními laboratořemi a speciální zařízení potřebných pro výuku své akademické oblasti humanitních věd, fyzikální a zdravotnictví.

Tak, v souladu se svým plánem expanze bylo vytvořeno několik kurzů v souladu s potřebami Juiz de Fora a regionální prostředí a stal se nedílnou kampusu University prezident Antonio Carlos, vedení Fakulty humanitních studií a vědy s kurzy administrace, účetnictví a masová komunikace kvalifikace: žurnalistika a cestovního ruchu; Ústav Juiz de Fora školství s vyššími běžném Fakulty zdravotnických věd s biomedicína kurzy, tělesné výchovy, ošetřovatelství, farmacie, fyzioterapie, výživa, veterinárního lékařství, biologických věd; Lékařská fakulta v School of Medicine; Fakulta práva a humanitních věd v advokátní Course a Vysoká škola technická a sekvenčních studií Juiz de Fora s technologií kurzů v oblasti životního prostředí, technologie v oblasti marketingu Management Technology v podnikové informatiky a technologie v oblasti bezpečnosti.

Za ta léta, po dokončení své cíle a po vstřebává poptávky v Juiz de Fora, některé kurzy byly odstraněny, čímž se rozšiřuje počet míst pro stávající.

Být ve svém 16. roce své existence má v současné době přibližně 230 učitelů, včetně lékařů, učitelů a odborníků plně splňují stanovení MEC a rozvíjet svou pedagogickou činnost v několika kurzech instituce podle jejich poslání, které je: "Dosáhnout středního školství, výzkum a rozšíření, znalost filozofie vědy, techniky a techniky obecně, s cílem přispět k a ovlivňovat rozvoj sociálních oblastí v regionu Minas Gerais a Brazílie, as také vyškolit odborníky pro komunitu. "

Místa

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    Otázky