Keystone logo

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

A logo

Úvod

Univerzita

Byl to rok 1962, kdy profesor Manoel de Melo Bezerra vytvořen ve městě Mogi das Cruzes, jedné základní školy, který v té době byl ještě s názvem "posilovna". Tam začal Mogiana Organizace pro vzdělávání a kulturu - přijít.

V roce 1964, první vysoké školy byly založeny vzdělávací komplex, který od roku 1973 se stal na univerzitě v Mogi das Cruzes (UMC). Tradice a průkopnický značka padesát letou historii instituce.

Během tohoto období, UMC přijde k přípravě své studenty, nyní čítající více než 20.000 v Mogi das Cruzes kampusech a Villa-Lobos / Lapa, na požadavky trhu práce a výkonu občanství.

V současné době je University of Mogi das Cruzes má desítky kurzů, jejichž obsah a metody výuky-learningu jsou neustále aktualizovány a vylepšovány. Na fakultě se skládá z UMC 60% mistrů a lékařů, z nichž mnozí rozvoj velkých vědeckých projektů. Studenti se mohou také podílet na výzkumných projektech, obdrží studijní pobyty.

Za tímto účelem, univerzita udržuje komunikaci s národními i mezinárodními institucemi a nabízí také laboratoře, moderní vybavení a prostory speciálně konstruované pro vývoj tříd, přednášek, konferencí, mezi mnoho dalších akademických aktivit.

Díky těmto vlastnostem, University of Mogi das Cruzes byla vynikající při výcviku profesionálů v oblasti exaktních a technologických přírodovědně-humanitní a Health Sciences. Dnes je UMC je mezi nejlepších univerzit.

Univerzita byla hodnocena nedávno ministerstvo školství (MEC) a získal poznámka 4 na stupnici 1-5, což ji staví mezi top soukromých vysokých škol v Brazílii a to nejlepší z regionu Alto Tiete.

Naše poslání

"Vytvářet a šířit znalosti k vytvoření sociálně odpovědné profesionály, podnikatele a zpracovatelů současné reality."

Místa

  • São Paulo

Otázky