Keystone logo
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Úvod

Cesta růstu, úspěchy a úspěchy!

Jsme na City University of Sao Paulo - UNICID, jsme model instituce v národním panorama, které se zavázaly ke vzdělání a inovací.

Sláva a síla jsme dosáhli v této zemi jsou výsledkem 40 let obětavost, průběžnou aktualizaci a vysoké investice do infrastruktury.

Následující řádky jsou účtu o tom, jak jsme se postavil tento úspěch.

Uchováváme v naší historii závažnost a hlavní cíl trénovat více příslušných odborníků od roku 1972, kdy byla vytvořena instituce skupinou pedagogů pod vedením profesora Remo Rinaldi. V této době jsme byli ještě známý jako škola východní zóny São Paulo (fzl).

Byli první instalace vysokého školství v okrese São Paulo z Tatuape, ve východní části města, a také první nabídnout kurz Fyzioterapie v roce 1984, pokračující zvolen jako jeden z nejlepších v Brazílii prestižním Student příručka, vydaná Editora duben.

V roce 1992, uznávaný jako vysoké školy, jsme začali volat City University of São Paulo - UNICID.

V roce 1995 jsme se průkopníkem v Telekomunikačním kurzu nabídky, reference pro mnoho jiných vysokých školách pod vedením MEC.

V roce 2000, všichni vysokoškolák University (historie, vzdělávání, literatura, Life Sciences, matematika a tělesná výchova) přišlo být vložen do předmětů vzdělávacího programu, aby splňovaly vzdělávací politiku MEK, které doporučilo novou dynamiku v interdisciplinární perspektivě. Tento program se stal odkaz ve vzdělávacím prostředí.

Během těchto čtyř desetiletí, posilujeme nás hodně v oblasti zdravotnictví a my jsme začali být považován za odkaz v tomto ohledu. Zpočátku jsme nabídli ošetřovatelské, fyzioterapie a zubní lékařství a v roce 2004 jsme začali nabízet kurzy medicíny a biomedicíně, zavedené s maximálním skóre MEC. Dnes jsme přidali 32 let zkušeností v této oblasti a více než 6000 absolventů a působí na trhu, což je nejrušnější a nejvíce prestižní kurzy profesionálními sektory.

V roce 2008 se mechatroniky Inženýring v elektrotechnice, stavebnictví a inženýrství životního prostředí se staly součástí našeho seznamu vysokoškolských kurzů. Kromě toho jsme spustili nové kurzy Technology vysokoškoláka v pozemním stavitelství, design, mezi ostatními.

V roce 2009 jsme začali nabízet průběh architektury a urbanismu, který dává solidní zázemí a má vyznamenání zaměření na udržitelnost.

Další silné stránky jsou naše kliniky a naše laboratoře vybaveny vysoce moderní zařízení a technologií naší fakultě velmi zkušený a kvalifikovaný. Učte závazek, požadujeme, odhodlání a účtovat studentům a učitelům výsledky a neustálé hledání novinky a aktualizace v oblasti.

Jsme teď jeden z nejlepších vysokých škol v zemi, která kombinuje solidní znalosti profesní etiku a že jde vždy v souladu s inovacemi na globálním trhu, který nabízí více než 60 vysokoškolské kursy a technologie bakalářském, magisterském kurzy Lato sensu a stricto sensu, osobně se oblastí zdraví, obchod, komunikace, právní vědy, Přesné a cestovní ruch, mimo jiné, a několik doškolování a partnerství, programy v Brazílii iv zahraničí. Rok 2012, rok UNICID karantény, znamenala okamžik rozšíření instituce, která se stala součástí Jižního kříže pro výchovu, klidný College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Univerzitní centrum Module, Caraguatatuba - SP; University of Franca, Franca SP; Univerzitní centrum federálního okresu, Brasília - DF, San Sebastian College, San Sebastian - SP; Fakulta Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; University Panny Marie z centra sponzorství, Salto a Itu - SP, a univerzitní město São Paulo, São Paulo - SP, spojují své síly a vytvořit silnější provoz, konkurenceschopné a schopni nabídnout lepší vzdělávací možnosti pro odbornou přípravu našich studentů

Bude i nadále k napsání tohoto historii skvělých úspěchů a úspěchů!

Místa

  • São Paulo

    Rua Cesário Galeno, 448/475 Tatuapé - São Paulo - SP CEP 03071-000, , São Paulo

    Otázky