Keystone logo

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

A logo

Úvod

Unicastelo je vysoká škola, jejíž historie sahá až do rušného roku 1968, kdy studenti z celého světa, která se projevuje změnami ve vzdělávání a společnosti. Byl to rok, Pražského jara, barikády Paříže a bitva Maria Antonia narodil Filozofické fakultě, věd a dopisy. Od té doby se Unicastelo udržuje trvalé připojení k neustálému pokroku globálního vzdělávání, které je vyjádřeno v jeho plánu rozvoje Institutional pro období 2006-2015.

Za více než 40 let věnovaných k vysokoškolskému vzdělání, Unicastelo již absolvoval více než 30.000 studentů ve svých třech kampusech a setkal se tisíce lidí v různých rozšíření projektů, které podporuje. Instituce se snaží demokratizovat přístup na akademickém světě, jakož i odborného vzdělávání v oblasti vysokých standardů kvality, mimo jiné ustanovení, které nám umožní nabízet pokročilé vzdělání potřebné pro přípravu kompetentní a etické profesionály pro trh práce.

Na průkopnické kurzy založené 60. a 70. let, vzdělání, umění a společenských věd se Unicastelo vítá dnes na akademické půdě ústředí São Paulo, desítky on-line kurzy k jejich výuky, výzkumu a rozšíření, artikuloval v oblasti výroby a šíření znalostí, jakož i zvyšování regionálních a národních ekonomik. Fernandopolis kampus nabízí bakalářské programy, které přispívají k hospodářskému a sociálnímu rozvoji regionu. Totéž platí o byl otevřen kampus Descalvado v roce 2000, nabízí kurzy zaměřené na kvalitu odborného vzdělávání a rozvoj místních komunit.

Pedagogické základy Unicastelo jsou stmelil trendu zahájeném v základním školství v roce 1964 s Liceu Camilo Castelo Branco. Dnes, Unicastelo vyzařuje kódy modernosti a současné přidává dostatečnou hodnotu pro podporu a obohatit studijních programů pro studenty a učitele.

Během své pedagogické sága, univerzita konsolidované v roce 1971, vytvoření Fakulty ekonomiky, účetnictví a obchodní administrativa a tělesné výchovy. Průběh Business Administration se narodil o rok později. První kurzy, schválené v roce 1971, byla uznána v roce 1974 a Obchodně podnikatelská fakulta v roce 1975. Rozšíření nabídky kurzů vzrostly natolik, že na konci 80. let, instituce již 24 postgraduální kurzy. Není náhodou, v roce 1989, získala akreditaci jako univerzita prostřednictvím vyhlášky 374 ministerstva školství.

V květnu roku 2005 správní rada zaveden nový Unicastelo spouštění, od té doby, proces adaptace na univerzitní Bridge vyhlášky, zveřejněny ve federálním Úředním věstníku na 05/10/06. V roce 2006 se konalo první setkání svého Superior rad CONSUN (University Rady) a CONSEPE (rada pro vzdělávání a výzkum), orgány kolegiální členové vrcholového managementu univerzity, jejíž efektivní fungování vyhovuje aktuální stanovy univerzity, její PPI (Program ústavní výchovy) a jeho PDI (plán rozvoje Institutional), požaduje, ze zákona, pro akreditaci jakékoliv vzdělávací instituce s Ministerstvem školství a důležitých nástrojů pro plánování a růst univerzity.

A konečně, registrovat Unicastelo byl první univerzita v zemi podat takové regulační dokumenty, již upravena tak, aby nové požadavky MEC. Opravdu, v procesu regulačního úprav, kterým se zavádí od počátku Komise pro posouzení a aktualizovaném stavu, že kromě politiky v oblasti vzdělávání, přináší inovační plán učitelské kariéry. Je důležité, aby byla posílena totožnost Unicastelo a sdíleny mezi všemi členy své komunity na akademické hrdost není omezen vykoupení významných okamžiků dějin, ale najít povzbuzení v trvalém mechanismu paměti univerzitní budovy pro budoucnost. To není nahradit tradici, ale vymyslet odůvodněné přítomný v symbióze mezi teorií a praxí.

Místa

  • Campus São Paulo Rua Carolina Fonseca, 584 Itaquera • São Paulo/SP, , São Paulo

Otázky