Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Úvod

Universidad Rey Juan Carlos nabízí specializované a vysoce kvalitní vzdělání s více než 200 postgraduálními tituly, včetně univerzitních magisterských programů, specifických titulů a mezinárodních doktorských programů ve všech oblastech znalostí. Poskytuje moderní zařízení, která zajistí, že všechna studia budou mít praktickou složku požadovanou ve vědecké oblasti a na stále více konkurenčním trhu práce.

Od svého založení v roce 1996 Universidad Rey Juan Carlos (URJC) soustavně zlepšuje kvalitu své výuky ve všech akademických nabídkách, s kampusy na různých místech v rámci komunity Madrid ve Španělsku. Tato kapacita také umožňuje univerzitě nabízet komplexní školení pro studenty, kteří vstupují na univerzitní studium poprvé. Kvalita URJC získala mezinárodní uznání a v současné době je hodnocena jako 5hvězdičková univerzita v oblasti zaměstnatelnosti, internacionalizace a inovací. Je zařazena mezi 800 nejlepších univerzit světa podle Academic Ranking of World Universities (Shanghai Ranking), jednoho z nejnáročnějších mezinárodních žebříčků.

Fakulta je vysoce kvalifikovaná a každý studijní program zahrnuje odborníky z různých oborů, aby poskytovali komplexní vzdělání přizpůsobené aktuálním profesním potřebám. 11 fakult a škol univerzity je vybaveno nejmodernějším zařízením, které studentům umožňuje získat praktické znalosti a adaptovat se na novou výzkumnou a profesní realitu. Univerzitní magisterské programy i specifické stupně nabízejí jako povinnou součást svého studijního plánu externí stáže, které začleňují studenty na trh práce ještě před ukončením postgraduálního studia. Kromě toho univerzita nabízí 11 mezinárodních programů v různých oblastech.

Místa

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, Španělsko

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     Otázky