Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

Úvod

University of Milano-Bicocca je dynamická instituce, která se rychle etablovala jako přední vzdělávací centrum v Miláně v Itálii. Bicocca, založená v roce 1998, je relativně mladá univerzita, přesto se rychle rozrostla a stala se ústřední postavou v krajině vysokoškolského vzdělávání a výzkumu. Modernost univerzity se odráží v jejím inovativním přístupu k výuce a jejím závazku podporovat inkluzivní a pokrokové akademické prostředí.

Univerzita, která se nachází v severní části města, v oblasti speciálně navržené jako vzdělávací a výzkumné centrum, těží z nejmodernějších zařízení a strategické polohy. Tato čtvrť měla integrovat vzdělávací instituce, výzkumná centra a průmysl a vytvořit tak živý ekosystém, který podporuje spolupráci a inovace.

Bicocca nabízí širokou škálu pregraduálních, postgraduálních a doktorských programů napříč různými obory, včetně ekonomie, práva, vědy, medicíny, inženýrství, sociologie, vzdělávání a psychologie. Interdisciplinární přístup univerzity povzbuzuje studenty, aby se zapojili do různých studijních oborů, a podporuje holistický vzdělávací zážitek, který je připraví na složitosti moderního světa.

Místa

  • Milan

    Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1, 20126, Milan

Programy

Otázky