Keystone logo
University of Missouri

University of Missouri

University of Missouri

Úvod

Škola zdravotnických profesí University of Missouri (SHP) je jedinou školou zdravotnických profesí v systému University of Missouri a jediným státním programem veřejného zdraví umístěným v areálu věd o zdraví. Jejím posláním je zlepšovat zdraví a pohodu ostatních. Fakulta, zaměstnanci a studenti SHP každý den usilují o změnu života prostřednictvím integrace výuky, služeb a objevování.

Díky programům v rehabilitačních, diagnostických a zobrazovacích vědách plní absolventi školy zdravotnických profesí klíčové role ve zdravotní péči. Škola se skládá ze sedmi oddělení a 12 oborů, z nichž každý má své vlastní specializované akreditační procesy. Škola také hostí satelitní program University of Missouri Kansas City College of Pharmacy.

Zdravotnické profese tvoří více než 60 procent z celkové pracovní síly ve zdravotnictví v USA. Podle Úřadu statistiky práce se předpokládá, že počet pracovních míst ve zdravotnických profesích poroste nejméně do roku 2026. Škola je důležitým členem zdravotnického systému University of Missouri . Mezi další členy patří Sinclairova škola ošetřovatelství, lékařská fakulta, univerzitní nemocnice a kliniky a univerzitní lékaři.

Místa

  • Columbia

    Columbia, Spojené státy americké

    Otázky