Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Mezinárodní vysokoškolský program (IUP) ve farmacii
Universitas Gadjah Mada

Mezinárodní vysokoškolský program (IUP) ve farmacii

8 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalářský mezinárodní bakalářský program ve farmacii poskytuje studentům základní a klinické znalosti a dovednosti související s farmacií, pokrývající oblasti, jako je vývoj léčiv, farmaceutické technologie, klinická farmacie a sociální a komunitní farmacie.

Program je navržen tak, aby byl dokončen za 4 roky s celkovým počtem 149 jednotek kreditního semestru, což odpovídá 254 ECTS, včetně 6 CSU mezioborových volitelných předmětů v rámci klastru a mimo klastru.

V posledním roce programu jsou studenti povinni účastnit se programu na posílení postavení komunity a provádět výzkumné studie. Kurz podporuje svobodu učení studentů tím, že usnadňuje aktivity mimo bakalářský program farmacie. Externí aktivity mimo studijní program lze převést do ekvivalentních předmětů v rámci bakalářského programu farmacie.

Studenti v mezinárodním bakalářském programu (IUP) se musí zapojit do aktivit mezinárodní mobility, které mohou zahrnovat kurzy, výzkum nebo projekty na posílení postavení komunity prováděné s mezinárodními akademickými institucemi, výzkumnými institucemi nebo partnery z průmyslu/zdravotních institucí. Složka mezinárodní mobility by měla pokrývat alespoň 4 CSU (což odpovídá 4 týdnům aktivit) a může se rozšířit až na 20 CSU (což odpovídá 6 měsícům).

Vidění

Vizí programu Bachelor in Pharmacy je být průkopníkem v pregraduálním vzdělávání farmacie, které vyniká na národní i mezinárodní úrovni a zároveň slouží zájmům národa a lidstva prostoupeného Pancasilou.

Mise

  1. Poskytovat vysokoškolské vzdělání farmacie, které získá národní a mezinárodní uznání
  2. Provádět výzkum v oblasti farmacie založený na vědě a technologii k řešení zdravotních a humanitárních problémů
  3. Provádějte veřejně prospěšné práce, které prospívají blahu komunity

Vybavení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy