Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Magistr v klinické farmacii
Universitas Gadjah Mada

Magistr v klinické farmacii

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Magisterský program v klinické farmacii poskytuje lékárníkům odborné znalosti na klinikách a schopnost spolupracovat s jinými poskytovateli zdravotní péče, aby poskytovali optimální zdravotní péči. Program je koncipován s důrazem na zvládnutí teorií a klinické praxe; proto budou výsledky tohoto programu podle očekávání hlavním pilířem profese lékárníka. Je akreditován na národní i mezinárodní úrovni (od roku 2020 Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik e. V (ASIIN). Program je koncipován tak, aby byl absolvován ve 4 semestrech s celkovým počtem 43 kreditních semestrálních jednotek (CSU) složených z přednášek (18 CSU), klinické stáže (15 CSU) a diplomové práce (10 CSU).

První semestr zahrnuje přednášky a druhý semestr přednášky, přípravu návrhu diplomové práce a klinickou stáž. Třetí semestr a čtvrtý semestr pokrývají klinickou stáž, práci na diplomové práci a psaní publikace. Studenti magisterského studia jsou povinni se před ukončením studia zúčastnit programu komunitního zmocnění. Mají také příležitost vykonávat mezinárodní mobilitní aktivity, které mohou zahrnovat stáže v malajských a thajských nemocnicích, výzkum spojením supervize s partnery institucí a účast na mezinárodních seminářích. Absolvent magisterského programu Klinická farmacie na UGM získá titul M.Clin.Pharm.

Vidění

Vizí Master of Clinical Pharmacy je být průkopníkem magisterského vzdělání v klinické farmacii, které je mezinárodně uznávané, vynikající, vedoucí a profesionální v klinických farmaceutických službách založených na etice a morální kultuře národa.

Poslání studijního programu

Posláním Master of Clinical Pharmacy je:

  1. Poskytovat vynikající, inovativní a efektivní magisterské vzdělání v klinické farmacii na národní i mezinárodní úrovni
  2. Provádět a rozvíjet vzdělávání, výzkum a komunitní služby v souladu s pokrokem ve vědě a technologii v klinické farmacii, při zachování etiky a morálky, zakořeněné v Pancasile, a sloužící zájmům národa a lidstva.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy