Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Úvod

Ukrajinská katolická univerzita (UKU) je dynamická soukromá vzdělávací a výzkumnou institucí vzdělávání nové generace vedoucích ke splnění praktických globální a lokální problémy prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělání, osobního růstu a aktivní společenské odpovědnosti.

V roce 2015, ukrajinský Catholic University, spolu s podnikatelskou sférou Lvově, Lvov IT Cluster a vedoucích IT společností, otevřela nový bakalářský program v počítačových věd - CS @ UKU (Computer Sciences na UKU). CS @ UKU je jediný program na Ukrajině po vzoru nejlepších škol v oblasti výpočetní techniky na světě - Stanford University a University of Waterloo. Program byl zahájen jak tam je velká potřeba vysoce kvalifikovaných pracovníků IT. V roce 2016 byly vytvořeny Fakulty aplikovaných věd.

Poslání Fakulty aplikovaných věd

Fakulta aplikovaných věd je program, který tvoří lídry v oboru, kteří budou využívat své znalosti k ovlivnit současnost a budoucnost Ukrajina a svět.

Vize Fakulty aplikovaných věd

Fakulta aplikovaných věd je intelektuálně stimulující program, který rozšiřuje hranice vzdělání v oboru počítačových věd a informačních technologií na Ukrajině. Naše budoucí absolventi nejsou jen úspěšní zaměstnanci v renomovaných světových IT firem, které jsou multi-tváří jedinci, kteří jsou připraveni k vytváření nových produktů a služeb, nových nápadů a významy, a to jak v oblasti informačních technologií, jakož i v jiných oblastech života ,

popis programu

Fakulta aplikovaných věd je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o tvrdé práci a sebezdokonalování s cílem získat odborné znalosti v moderních informačních technologií a počítačových věd potřebných pro úspěšné umístění do zaměstnání v současném trhu.

Obsah Program byl vyvinut ve spolupráci s předními IT společnostmi ve Lvově a s přihlédnutím ustanovením nového zákona „o vysokoškolském vzdělávání na Ukrajině“, nejlepších ukrajinských a zahraničních praktik, doporučení Asociace pro výpočetní techniku ​​(ACM), Institutu inženýři v elektrotechnologie a elektroniky (IEEE) (2013), stejně jako Rada ukrajinské na konkurenceschopnost průmyslu informačních-komunikační technologie (2014).

Program je plánován jako čtyřletého programu je a zahrnuje předměty v oblasti odborných a humanitních bloků. Mezi základních předmětů pro studenty jsou: Softwarové inženýrství; Information Assurance a bezpečnosti; Programovací jazyky; Paralelní a distribuované výpočetní; Diskrétní konstrukce; Grafiky a vizualizace; Human - Computer Interaction; Analýza dat; Informace o řízení; Intelektuální Systems; a obchodní analýzy.

Pro programové lektorů, je nesmírně důležité, aby se znalosti počítačových věd a informačních technologií, které studenti získají během studia na Fakultě aplikovaných věd být užitečné. Proto osnovy každého hlavního předmětu předpokládá praktické úkoly a případové studie, které byly předložené profesionály, kteří sami pracují v IT průmyslu.

Kromě toho proces učení mají studenti možnost navštěvovat různé kluby: umělá inteligence, robotiky, Front-end / serverové části, vývoj hry, 3D modelování a algoritmické programování. Nedílnou součástí procesu učení místy setkání, kterých se veřejné mínění (každý týden), letní practicums a stáže u IT firem a konkrétní rysem tohoto programu je zvýšení znalostí cizích jazyků.

Počínaje třetím rokem, některé předměty Fakulty aplikovaných věd jsou prezentovány v angličtině. Vzhledem k tomu, že moderní svět je multipolární a že inovace a objevy se stalo na okrajích, na střetu kultur, jazyků apod ležel jsme zjistili průsečík mnoha oborů: Historie skvělých nápadů; kritické myšlení; akademické psaní; a sociální podnikání.

Odborná příprava se uskutečňuje prostřednictvím různých practicums a letních stáží u partnerských společností a prostřednictvím projektově orientované kurzy přímo související s prací v IT průmyslu. Úzký vztah Lvovské Business School UKU bude umožnit zúčastněným studentům získat znalosti o základech podnikání, inovace a podnikání. Program silně podporuje nadané studenty vytvářet své vlastní flexibilní studijní cestu, s přihlédnutím k široké oběti kvalitních vzdělávacích produktů na světovém trhu vzdělávání (mooc, účast na stážích na zahraničních univerzitách, specializované certifikační kurzy partnerů programu, UKU vzdělání, atd.). Program udržuje dobré kontakty s firmami, jako je IBM, Google, Twitter, EPAM, SoftServe, ELEKS, Sigma Software, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft, stejně jako jednotlivci a řadou univerzit, jako je Carnegie Mellon University, New York State University ,

Některé z těchto programů Informatika v ukrajinských univerzitách mění své kurikulární přístupy následující výpočetní techniky programu na UKU. První připustil CS @ UCU studentka kohorta byl jedním z nejsilnějších na Ukrajině. Průměrné Žadatel poločas 186,5 z 200 prostřednictvím nezávislého externího hodnocení. Průměrné skóre v matematice byl 193/200 s 60% studentů bodování více než 195/200 bodů. Průměrný počet bodů druhé přijímaných studentů na programu CS @ UKU je nejsilnější ze všech ukrajinských univerzit s výpočetní techniky programy.

V září 2016 jsme se otevřít anglická jazyková prakticky orientovaný magisterský program.

Místa

  • 17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

Otázky