Keystone logo

UCD University College Dublin Online

A logo

Úvod

Vítejte na UCD Online, kde můžete dosáhnout celosvětově uznávanou kvalifikaci prostřednictvím flexibilních on-line vzdělávání.

University College Dublin bylo poskytnout studentům nejvyšší kvalitu vyučování a učení zkušeností pro více než 150 let.

Jsme nyní nabízí náš prvotřídní vzdělání a kvalifikaci výběr on-line kurzů.

Flexibilní on-line doručení znamená, že můžete dozvědět na vyžádání a ve svém volném čase se všemi uklidnění UCD odborných znalostí a podpory.

UCD Online vám pomůže rozšířit své stávající znalosti, studovat profesionálně uznávané kvalifikace, nebo získat nové znalosti pro změnu kariéry.

Vynikající výsledky v oblasti vzdělávání nyní online

UCD uznává vysokou poptávku v Irsku a zámoří pro další vzdělávání. Jsme odhodláni poskytovat kvalitní vzdělání a uznávané kvalifikace s využitím moderních, flexibilní výukové přístupy. Online learning je jen jedním z nich.

UCD Online je nový University College Dublin nabízející na základě 150 let zkušeností v poskytování vysoce kvalitní akademické výuky na obou bakalářské a postgraduální úrovni. Jedná se o reakci na rostoucí poptávku studentů, jakož i rychle se rozvíjející pokroky v technologii. Zralé studijní materiály, které jsou dobře vyvinuté a testovány jsou nyní dodávány on-line stejnými akademiků, které poskytují své odborné znalosti a podporu pro studenty, kteří navštěvují UCD Campus.

Potenciální UCD Online studenti mohou těšit na stejné kvality akademického materiálu a podporu jako naši studenti areálu bázi. Studovat on-line poskytuje flexibilní možnosti pro studenty, jejichž cílem je dosažení míru UCD, ale nejsou umístěny tak, aby navštěvovat školní areál na umístění, práce, rodina, nebo jiným omezením. Náš modul pro možnost Masters umožňuje studentům ochutnat tematických oblastí, které mají zájem, které mají potenciál, aby usilovaly o UCD vysokoškolák nebo postgraduální kvalifikace v časovém rámci, který vyhovuje jejich konkrétní životní styl. Není žádný rozdíl mezi UCD kvalifikace získané na koleji nebo online.

UCD Reputation a Academic Excellence

University College Dublin (UCD) je jedním z předních evropských univerzit s intenzivním výzkumem, kde vzdělání vysokoškoláka, postgraduální páni a PhD trénink, výzkum, inovace a komunitní angažovanost tvoří dynamické kontinuum aktivity.

Univerzita byla založena v roce 1854 John Henry Newman, jehož klasické dílo Idea univerzitě je jeden z nejtrvalejších textů na hodnotu vysokého školství v mezinárodním měřítku a zdroj inspirace pro současné vzdělávací filozofie UCD je.

Dnes UCD je irská největší univerzita s téměř 30.000 studentů. To je nejvíce oblíbenou destinací pro irské školní docházku a aktivně podporuje univerzitní život jako cestu akademické a osobní objev přes jeho vysoce inovativní a flexibilní UCD Horizonty vysokoškoláka osnov.

UCD je na postgraduální vzdělávání s přibližně 7000 postgraduálních studentů, což představuje přibližně 28% z populace studenta UCD, a téměř 2000 doktorandů irský vůdce. Více než 50% UCD vysokoškoláci postup do postgraduální studium.

Role UCD v irském vysokoškolské vzdělávání je zdůrazněna skutečnost, že UCD sama o sobě představuje více než 30% zahraničních studentů, více než 25% všech doktorandů a téměř 28% všech doktorandů zapsaných napříč sedmi irských univerzitách.

UCD čísly

UCD je národní vůdce ve financování výzkumu, přilákat kvalitní investice, která pomohla univerzitu vytvořit si reputaci jako prvotřídní destinací pro vedoucí výzkumné pracovníky. Univerzita zavedla čtyři hlavní mezioborových výzkumných témat, které se shodují v Irsku potřeb a aktuálních globálních výzev.

UCD udržuje externí zaměření, snaží se vést a tvar agendy prostřednictvím spojenectví a partnerství se svými vrstevníky, národní i mezinárodní úrovni.

Mezinárodní postavení UCD rapidně vzrostla v posledních letech a univerzita je v současné době řadí do top 1% institucí celosvětově podle žebříčku Times Higher Education.

UCD se nachází v krásné zelené 133 hektarů areálu v blízkosti centra města Dublinu, který poskytuje kombinaci akademických zařízení, výzkumných ústavů, knihoven a archivních sbírek, velkých podniků, studentské obcí a sportovních a rekreačních zařízení.

Poznámka: Počty studentů se týkají školního roku 2011/12

Výuka filozofie

Nenajdete lepší místo ke studiu než UCD. Jsme Irska přední univerzity, které nabízejí nejširší škálu diplomy v nejzajímavější z prostředí; a UCD Horizonty a UCD Online budete mít větší výběr, než kdy jindy.

UCD akademici pracují poskytnout odpovědi na nejdůležitější otázky naší doby

Toto je vaše příležitost stát se součástí komunity, kde téměř 30.000 studenti studují pod vedením Irska nejlepších akademiků, z nichž mnozí jsou přední mezinárodní odborníci.

UCD akademici pracují poskytnout odpovědi na nejdůležitější otázky naší doby, a to od irské politické budoucnosti v rozšířené Evropské společenství k prevenci a léčbě nemocí.

Naše knihovna má zdroje, které potřebujete, aby učení, a to doslova na dosah ruky. Tam jsou také rozsáhlé e-learning zařízení a elektronických informačních zdrojů, které zajišťují okamžitý přístup ke zdrojům, kdykoliv a kdekoliv. Velkou část svého učebního materiálu, je nyní k dispozici on-line, a budete mít přístup k této a dalších informací, stejně jako odesílání a přijímání e-mailů, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Místa

  • Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

Otázky