Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Úvod

Potřeba kvalitních odborníků v oblasti veřejného zdraví na místní i celosvětové úrovni nebyla nikdy větší. Jako jediná škola veřejného zdraví v Jižní Karolíně má Arnoldova škola veřejného zdraví zásadní dopad prostřednictvím inovativních výzkumných, vzdělávacích a informačních programů.

Jako primární zdroj výzkumu a vzdělávání v oblasti veřejného zdraví pro občany Jižní Karolíny připravujeme novou generaci profesionálních odborníků a vědců, kteří budou sloužit našim komunitám a budou působit na prevenci nemocí prostřednictvím vzdělávání a intervence v oblasti veřejného zdraví.

Byla založena v roce 1975 jako 19. akreditovaná škola veřejného zdraví v zemi, Arnoldova škola veřejného zdraví na University of South Carolina nadále zaznamenává rekordní zápisy s velkým nárůstem počtu studentů a financování výzkumu na fakultách. Máme širokou škálu akademických programů, světoznámé oblasti výzkumných znalostí a dalekosáhlá centra a komunitní programy. Arnoldova škola veřejného zdraví zlepšuje veřejné zdraví tím, že připravuje budoucí vědce a pracovní síly v oblasti veřejného zdraví, jakož i provádí, překládá a šíří průkopnický výzkum. Našich šest oddělení je domovem celonárodně uznávaných fakult, oceněných studentů a působivých výzkumných a komunitních aktivit.

Místa

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Spojené státy americké

    Otázky