Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Úvod

Když si vyberete ošetřovatelství v Jižní Karolíně, učíte se od kvalifikovaných pedagogů, lékařů a výzkumníků. Když si vyberete ošetřovatelství v Jižní Karolíně, připojíte se k týmu pečujících, oddaných a inovativních odborníků. Když si vyberete ošetřovatelství v Jižní Karolíně, rozhodnete se být lídrem.

Od roku 1957 vystudovalo Vysokou školu ošetřovatelství více než 10 000 zdravotních sester, které se staly prvním celostátně akreditovaným bakalářským ošetřovatelským programem. Naši absolventi, kteří se nyní nacházejí po celém světě, pomohli zlepšit dostupnost a kvalitu zdravotní péče v Jižní Karolíně v USA. a po celém světě.

The College has active student groups, including the Student Nurses Association, Men in Nursing, Chi Eta Phi, Sigma Theta Tau International and Black Nurses Association. Děkan má zavedenou vysokoškolskou a postgraduální poradní radu pro podporu vzájemné komunikace mezi studenty a vedením akademie. S rostoucí populací studentů se naše velikost fakulty rozrostla na 139 fakult na plný i částečný úvazek, které zapojují naše studenty do našich vzdělávacích, praktických a politických oblastí. Všechny naše fakulty na plný úvazek jsou doktorandsky připraveny nebo zapsány do doktorského programu.

Místa

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Spojené státy americké

    Otázky