Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Úvod

Lékařská fakulta University of South Carolina Greenville je čtyřletá lékařská škola, která se nachází v samém srdci společnosti Prisma Health – Upstate, dříve známé jako Greenville Health System, největšího poskytovatele péče v regionu, a podporovaná dvěma desetiletími partnerství při poskytování komplexních lékařských služeb vzdělávání pro studenty z University of South Carolina , největší veřejné univerzity ve státě.

V Upstate v Jižní Karolíně je jiný druh lékařské školy, místo, kde budou lékaři zítra trénovat po boku dnešních lékařů a všech členů interdisciplinárního zdravotnického týmu od prvního dne. Lékařská fakulta University of South Carolina Greenville nabízí praktický zážitek ze skutečného světa, který není pouhým příslibem do budoucna, ale způsobem života.

Lékařská fakulta University of South Carolina Greenville je místem, kde se studenti učí pomocí nejnovějších klinických, informačních a simulačních technologií a kde rozvíjejí vůdčí, klinické a interpersonální dovednosti nezbytné pro poskytování nové generace péče o pacienta s důvěrou a soucit.

Místa

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Spojené státy americké

    Programy

    Otázky