Keystone logo
University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

Úvod

Škola veřejného zdraví University of Alabama at Birmingham (UAB) je jednou z nejlepších vzdělávacích hodnot na jihovýchodě. Náš program veřejného zdraví akreditovaný CEPH je podle US News & World Report 19. národní.

The University of Alabama at Birmingham School of Public Health also obtained the 2020 Health Profesií Higher Education Excellence in Diversity (HEED) Award from INSIGHT Into Diversity magazine, nejstarší a největší publikace zaměřená na rozmanitost ve vysokoškolském vzdělávání. Faktor cenově dostupné výuky, konkurenceschopných stipendií a nízkých životních nákladů v oblasti Birminghamu a máte výhody na dolar bezkonkurenční u většiny státních a soukromých univerzit.

Budeme s vámi pracovat na přizpůsobení studijního kurzu tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Nabízíme tituly Bachelor of Science in Public Health (BS), Master of Public Health (MPH), Master of Science in Public Health (MSPH), Doctor of Public Health (DrPH), and Doctor of Philosophy (PhD). K dispozici jsou také online MPH / MSPH, koordinované studijní programy a programy certifikátů absolventů.

Místa

  • Birmingham

    University Boulevard,1720, 35294, Birmingham

    Otázky