Keystone logo
The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

Úvod

The University Of Veterinary Medicine Hannover , Foundation (TiHo) je národně a mezinárodně uznávaná instituce vysokoškolského vzdělávání známá pro svou vynikající veterinární vědu a interdisciplinární zaměření. Jsme lídrem ve výzkumu, výuce a službách ve veterinární medicíně a školíme mladé vědce ve všech oblastech veterinární vědy. Naším celkovým cílem je neustálý rozvoj vědy veterinárního lékařství.

TiHo znamená dlouhodobou kompetenci v oblasti veterinárního lékařství. Je to významná vědecká instituce spojující moderní vědu s univerzitní tradicí. Od svého založení v roce 1778 jako Roß-Arzney-Schule si udržuje svůj nezávislý status až do současnosti, čímž zaujímá v Německu výjimečné postavení. Na začátku roku 2003 se TiHo transformovalo na univerzitní nadaci - stát Dolní Sasko, který univerzitě poskytl větší osobní odpovědnost a tím větší flexibilitu pro právní úpravy.

Společnost TiHo vybudovala šest odborných center a integruje šest klinik, 19 ústavů a tři speciální jednotky. Kromě toho v Ruthe jižně od Hannoveru a v Bakumu poblíž Vechty provozuje The University Of Veterinary Medicine Hannover dvě terénní kanceláře, které školí studenty a provádějí výzkumné projekty.

Místa

  • Hanover

    Bünteweg,9, 30559, Hanover

    Otázky