Keystone logo
The University of Edinburgh CMVM

The University of Edinburgh CMVM

The University of Edinburgh CMVM

Úvod

Jsme celosvětově uznáváni pro náš výzkum, vývoj a inovace a našim studentům poskytujeme výuku na světové úrovni již více než 425 let.

188668_onlineheaderms3.png

Titul z Edinburghu pro vás pracuje

University of Edinburgh je jednou z nejlepších světových univerzit, trvale se umisťuje ve světovém top 50 a umístila se na 22. místě v žebříčku QS World University Rankings 2024.

Naši světě na 26. místě.

Excelence ve výzkumu

University of Edinburgh má mezinárodní reputaci pro inovativní výzkum napříč širokou škálou oborů.

Podle výsledků 2021 Research Excellence Framework (REF2021) je univerzita na čtvrtém místě ve Spojeném království na základě kvality a šíře svého výzkumu – známého jako výzkumná síla – a je to skotská nejvyšší instituce.

Výsledky REF2021 odhalují, že téměř 90 procent výzkumné činnosti univerzity je v nejvyšších kategoriích – 4hvězdičkové a 3hvězdičkové – které jsou klasifikovány jako „nejlepší na světě“ a „mezinárodně vynikající“, což je nárůst o 10 procentních bodů od roku předchozí REF v roce 2014.

Calton Hill in Edinburgh

Inovace ve výuce

Nejnovější zpráva Agentury pro zajišťování kvality nám udělila nejvyšší možné hodnocení kvality studijních zkušeností studentů. Neustále pracujeme na vývoji inovativních přístupů k výuce, abychom objevili metody, které nejlépe fungují pro studenty, včetně technik e-learningu a učení s kolegy.

Odborníci na online vzdělávání

Nabízíme největší portfolio postgraduálních online titulů ve Spojeném království 2 , které od roku 2005 vítá více než 8 000 online studentů. Naše flexibilní a podpůrné programy jsou dobře zavedené a stále oblíbenější volbou pro studenty, kteří chtějí dále vyvažovat studovat s profesními nebo rodinnými závazky.

Krásné hlavní město

Edinburgh, zařazený mezi 10 nejlepších studentských měst světa 3 , je kompaktní město s vynikajícím dopravním spojením, které usnadňuje cestování a cestování do jiných částí Skotska.

Edinburgh je dostatečně velký, aby nabízel něco pro každého, ale zároveň dostatečně malý na to, aby se cítil jako doma, je moderní, sofistikované a krásné evropské město s rozmanitou, multikulturní komunitou.​

Vybavení a podpora, které vám pomohou uspět

Budete mít přístup do jedné z největších a nejvýznamnějších akademických knihoven na světě, která obsahuje více než 1,8 milionu tištěných svazků. Využijete také 30 počítačových laboratoří s otevřeným přístupem s 24hodinovým přístupem na klíčová místa a také bezplatné zapůjčení notebooku.

Nabízíme bezplatnou studentskou poradenskou službu a univerzitní zdravotní středisko a naše služba pro handicapované studenty poskytuje řadu podpory pro studenty s postižením. Nabízíme také vynikající služby péče o děti, což usnadňuje žonglování s rodičovstvím a studiem.

Působivá globální komunita

Naše ambiciózní strategie internacionalizace zajišťuje, že výuka a výzkum, které poskytujeme, nabízí globální výhody. Jsme zařazeni mezi 20 nejlepších světových univerzit 4 . Studují zde studenti ze dvou třetin zemí světa.

Spolupracujeme s řadou předních světových institucí v tak rozmanitých oblastech, jako je e-science, inženýrství, živé a lékařské vědy a umění a kultura. Jsme také členem globální výzkumné sítě Universitas 21 a evropských sítí Coimbra Group a LERU.

Vedení k sociální odpovědnosti a udržitelnosti

Jsme odhodláni být světovým lídrem v řešení globálních problémů včetně chudoby, změny klimatu a rostoucí poptávky po energii, potravinách a vodě.

Jako první Fairtrade univerzita ve Skotsku podporujeme od roku 2004 lepší podmínky pro farmáře a komunity v rozvojových zemích.

Od počátku 90. let prosazujeme udržitelnost životního prostředí a jsme zakládajícím signatářem Závazku pro univerzity a vysoké školy v oblasti klimatu z roku 2009 a kampaně 10:10.

Univerzita je hostitelem několika globálních akademií, které se zavázaly řešit problémy související se zdravím, spravedlností, životním prostředím a zemědělstvím a zabezpečením potravin. Akademie překračují hranice ve výzkumu a výuce a přijímají multidisciplinární reakci na náročné globální problémy.


1 QS World University Rankings 2024
2 Higher Education Statistics Agency 2017/18
3 QS Studentská města 2023
4 násobek vyššího vzdělání, nejvíce mezinárodních univerzit na světě 2022

Vízové požadavky

Ke vstupu do Spojeného království možná budete muset požádat o studentské vízum.

Žebříčky

Jsme trvale řazeni mezi 50 nejlepších univerzit na světě. Jsme 22. v nejnovějším žebříčku QS World University Rankings.

Naši absolventi jsou podle zaměstnavatelů na 26. místě na světě (QS World University Rankings 2024)

Edinburgh je hodnocen jako 2. nejlepší studentské město ve Velké Británii, 5. v Evropě a 10. na světě. (QS Best Student Cities 2023)

Ohlasy studentů

Místa

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

    Programy

    Otázky