Keystone logo
The UK College Of Hypnosis And Hypnotherapy Diplom v kognitivně behaviorální hypnoterapii
The UK College Of Hypnosis And Hypnotherapy

Diplom v kognitivně behaviorální hypnoterapii

Marylebone, Spojené království

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Úvod

Fáze 1: Osvědčení v hypnoterapii založené na důkazech. Sedmidenní intenzivní tréninkový kurz zaměřený na základní posouzení hypnoterapie, hypnotickou indukci, využití sugesce, terapeutický vztah v hypnóze a výuku sebehypnózy klientů. Kurz je založen na tzv. „Kognitivně-behaviorálním modelu hypnózy“ (spíše než na „transovém“ modelu) - což znamená, že je velmi kompatibilní s integrací do kognitivně behaviorální terapie a přístupů založených na všímavosti. Pochopení hypnózy je založeno na experimentálním a klinickém výzkumu, a tak odstraňuje většinu mystiky kolem hypnózy.

Fáze 2: Osvědčení o behaviorální hypnoterapii. Sedmidenní intenzivní výcvikový kurz v CBH se zaměřením na integraci hypnoterapie s behaviorální terapií. To vám dá velmi solidní úvod do CBT, zejména z hlediska chování. Naučíte se silně doloženo, základní techniky CBT pro úzkost a stres - a jak je integrovat s hypnózou pro lepší výsledky.

Fáze 3: Osvědčení o kognitivní hypnoterapii. Sedmidenní intenzivní tréninkový program v CBH, který vám poskytne silný úvod a základy kognitivního modelu terapie - zejména nejnovějších kognitivních modelů úzkosti. Silněji se zaměřuje na kognitivní terapii, terapii řešení problémů, techniky zobrazování a přístupy založené na všímavosti - se zvláštním specializovaným zaměřením na nejnovější přístupy k sociální úzkosti, školení klientů, jak odstranit sebevědomí.

O Škole

Otázky