Keystone logo
The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

Úvod

Špičková zdravotnická škola s hrdostí nabízející inovativní vzdělávací programy podporované nejnovějšími technologiemi ve zdravotnictví.

Strategický plán

2018-2021

Strategický plán ošetřovatelství GW na období 2018–2021 je slovo, které od organizací slyšíme až příliš často. Používá se tak často, že se zdá, že ztrácí smysl. Vidíte to zveřejněné v zasedacích místnostech, na e-mailových podpisech a v reklamách. Je to slovo, které nás vyzývá, abychom dnes viděli minulost a ptali se sami sebe „co kdyby“, abychom zahlédli budoucnost možností. Co když naši absolventi povedou novou generaci poskytovatelů? Co když jsme schopni kultivovat další inovace v poskytování zdravotní péče nebo inspirovat zdravotního obhájce k akci? Co když poslední osobou, která drží pacienta za ruku, je sestra GW?

Jako praktici a vědci víme, že abychom pochopili cokoli, musíme nejprve určit jeho povahu. Vyzvali jsme sami sebe, abychom vytvořili plán, který odráží naše silné stránky i zásady ošetřovatelské profese, univerzity a našeho jmenovce. Prostřednictvím ustoupení, workshopů a období otevřené zpětné vazby členové naší komunity slyšeli svůj hlas.

Jako univerzita nacházející se v hlavním městě našeho národa jsme si uvědomili, že máme odpovědnost využívat naše odborné znalosti a umístění ke zlepšení zdraví všech lidí.

Stanovili jsme ambiciózní, ale dosažitelný kurz, který by formoval budoucí poskytování zdravotní péče a naši roli v ní. Nakonec jsou slova bez provedení nesmyslná. Je mnoho věcí, které chceme dosáhnout v příštích třech letech, ale jsme v tom společně.

Pamela R. Jeffries, Ph.D., RN, FAAN, ANEF, FSSH

Děkan a profesor ošetřovatelství

Místa

  • Washington

    I Street Northwest,2121, 20052, Washington

    Otázky