Keystone logo
Texas A&M University College of Nursing Magistr v ošetřovatelství-rodinná sestra praktického lékaře
Texas A&M University College of Nursing

Magistr v ošetřovatelství-rodinná sestra praktického lékaře

College Station, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Trať Master of Science in Nursing-Family Nurse Practitioner připravuje absolventa na praxi jako poskytovatele primární péče pro širokou škálu pacientů se zaměřením na podporu zdraví, snižování rizik, prevenci nemocí a zvládání nemocí. Výuka kurzu je poskytována primárně online a umožňuje studentům vyvážit si kariéru, rodinu a další povinnosti při zdokonalování svého vzdělávání.

Přijatí studenti budou požádáni, aby před zahájením programu a omezeným počtem třídních aktivit cestovali na jednodenní konferenci nových studentů do areálu Bryan-College Station. Advanced Health Assessment vyžaduje, aby studenti absolvovali celkem 45 hodin na kampusu Bryan-College Station, aby splnili klinické cíle kurzu stanovené Americkou asociací vysokých škol ošetřovatelství pro jakýkoli titul MSN. Studenti absolvují klinické hodiny ve dvou samostatných návštěvách kampusu vyžadujících přenocování studentů na dálku. Studenti budou také povinni cestovat do kampusu jednou až dvakrát během semestrů, které absolvují Diagnostika a postupy, jakož i své čtyři (4) kurzy primární péče.

Praxe s učitelem lze získat v komunitě studenta, pokud je umístění v souladu s cíli kurzu. Konečné rozhodnutí o vhodném učiteli a klinickém umístění určuje koordinátor programu FNP. Preferují se zdravotní sestry, i když v některých kurzech mohou sloužit lékaři nebo asistenti. V případě, že student nemá klinického učitele, vysoká škola je umístí, může to však zahrnovat cestování a ubytování na náklady studenta. Další informace o učitelích budou poskytnuty při orientaci.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • MSc v oboru ošetřovatelství s cestami v ošetřovatelství dospělých nebo duševního zdraví (předběžná registrace)
    • Carlisle, Spojené království
  • Bakalář zdravotní péče v ošetřovatelství
    • Rovaniemi, Finsko
  • PhD v ošetřovatelství a porodní asistenci
    • Belfast, Spojené království