Keystone logo
Texas A&M University College of Dentistry MS v orální biologii
Texas A&M University College of Dentistry

MS v orální biologii

Dallas, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Studenti v programu MS na katedře biomedicínských věd absolvují školení v jednom nebo více z následujících studijních oborů ve vědách orálního zdraví: vývoj a genetika, bioinženýrství a regenerace, biologie mineralizovaných tkání, neurovědy a bolest.

Program, který vede k titulu MS v orální biologii (OBIO), je navržen především k poskytování pokročilého vědeckého vzdělávání absolventům zubních programů a studentům zapsaným do klinického speciálního programu na Texas A&M College of Dentistry. Tento program je také vhodný pro zubní specialisty z jiných zemí než USA, kteří chtějí získat nebo zlepšit své znalosti v zubním výzkumu.

U většiny postgraduálních klinických programů na Vysoké škole zubního lékařství existuje značné překrývání kurzů s MS v orální biologii. Je zvláště vhodný pro ty klinické studenty, kteří mají silnější akademickou motivaci nebo kteří by chtěli pokračovat v kombinované kariéře klinické praxe a výuky na klinickém oddělení.

Současní studenti zubního lékařství na Vysoké škole zubního lékařství mají také nárok na program MS. Tito studenti spolupracují s poradci v magisterském programu orální biologie při implementaci speciálně navržených programů MS. Cílem je poskytnout školení v oblasti výzkumu, které studentovi poskytne vynikající zázemí pro následné školení pro pokročilý výzkum v oboru Ph.D. program nebo školení klinických specializací.

Studenti bez zubního lékařství s bakalářským titulem v biologických vědách mohou také požádat o MS v programu Orální biologie. Tento MS poskytuje studentům bez zubního lékařství zázemí pro pokročilejší stupeň. Titul poskytuje další školení jednotlivcům, jako jsou učitelé přírodovědných předmětů na střední škole nebo laboratorní technici, kteří mohou těžit ze zvýšeného vědeckého poznání.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy