Keystone logo
Texas A&M Kingsville Přidružený kurz technika pro duševní zdraví
Texas A&M Kingsville

Přidružený kurz technika pro duševní zdraví

Kingsville, Spojené státy americké

6 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Přehled techniků duševního zdraví

Tento kurz Technik duševního zdraví poskytuje solidní zázemí v oblasti duševního zdraví, takže můžete pohodlně pracovat s klienty, kteří vykazují jak efektivní, tak maladaptivní chování. Zdravotní sestry, případoví manažeři, psychiatičtí technici, poskytovatelé přímé péče a další zdravotníci zvýší své povědomí a porozumění holistickému pohledu na péči o duševní zdraví pomocí tohoto komplexního online školícího programu.

Zkoumá se řada terapií a léčebných postupů, které pomáhají při řešení psychologických nebo psychosociálních problémů, jako jsou stavy spojené s užíváním návykových látek, zdravotní onemocnění, vývojové opoždění a postižení a sociální stresory, jako je chudoba, domácí násilí a bezdomovectví.

Přehled profesionálů přímé podpory

Lidé s mentálním a vývojovým postižením existovali ve všech kulturách napříč historií. Avšak teprve od poloviny 19. století začali lidé používat termíny k popisu a klasifikaci těchto jedinců.

Profesionálové přímé podpory poskytují péči lidem s mentálním a vývojovým postižením v různých prostředích. Náš kurz zkoumá mnoho složek lidského rozvoje prostřednictvím délky života, etiologií, různých podmínek a aspektů podpory a intervence, které může poskytnout přímá podpora.

Vzdělání a národní certifikace

Studenti by měli mít nebo absolvovat středoškolský diplom nebo GED.

Pro studenty, kteří úspěšně absolvují tento program, je k dispozici národní certifikační zkouška:

  • Certifikační zkouška technika duševního zdraví American Medical Certification Association (AMCA).

Výsledek programu

O Škole

Otázky