Keystone logo
Swedish Institute College of Health Sciences Přidružený titul v CHIRURGICKÉM TECHNOLOGU
Swedish Institute College of Health Sciences

Přidružený titul v CHIRURGICKÉM TECHNOLOGU

New York, Spojené státy americké

0 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Smíšené

Úvod

Chirurgičtí technologové jsou nedílnou součástí týmu lékařů poskytujících chirurgickou péči pacientům na operačních sálech nemocnic, ambulancích a podobných prostředích. Chirurgičtí technologové pomáhají během chirurgických operací a zákroků a pracují jako součást týmu zdravotní péče spolu s lékaři, chirurgy, registrovanými sestrami a dalšími zdravotníky na operačním sále.

Program Surgical Technologist ve Švédském institutu poskytuje studentům znalosti a praktické školení, které jim pomáhá připravit se na vstup do této oblasti podle požadavků a být nedílnou součástí chirurgického týmu v různých perioperačních podmínkách.

Program Surgical Technologist je k dispozici v posloupnosti kurzů 94,5 čtvrtletí (21 měsíců). Kurzy chirurgického technologa Švédského institutu se konají ve všední dny ve dne, abyste mohli začít svou kariéru chirurgického technologa za pouhých 21 měsíců.

Učíme naše studenty chirurgických technologií klíčovým kompetencím, díky nimž budou úspěšní v týmovém prostředí, budou spolupracovat a efektivně komunikovat s chirurgy, zdravotními sestrami, zdravotnickými týmy, pacienty a jejich rodinami. Jako student chirurgického technologa získáte hluboké znalosti základní anatomie a fyziologie, aseptických technik a kontroly infekce a obecných a specializovaných chirurgických postupů. Poté si procvičíte to, co jste se naučili ve svých přednáškových hodinách, provedením simulovaných cvičení na operačním sále v laboratorních třídách našeho programu Surgical Technologist.

V závěrečném čtvrtletí svého programu Surgical Technologist zahájíte klinickou rotaci, při které budete chodit do nemocnic a / nebo chirurgických center, abyste získali expozici skutečným operačním sálům a skutečným postupům se skutečnými pacienty. Díky této klinické složce vyniká náš program Surgical Technologist tím, že vám poskytuje zkušenosti ze skutečného světa, které vás připraví na správný vstup do operačního sálu.

Po dokončení programu Surgical Technologist vám bude přidělen titul Associate in Occupational Studies (AOS), který bude schválen Státní radou státu New York. Komise akredituje náš program chirurgických technologů pro akreditaci programů zdravotní výchovy spojenců (CAAHEP).

O Škole

Otázky