Keystone logo
Swedish Institute College of Health Sciences Osvědčení o ZDRAVOTNÍ ÚČTOVÁNÍ A KÓDOVÁNÍ
Swedish Institute College of Health Sciences

Osvědčení o ZDRAVOTNÍ ÚČTOVÁNÍ A KÓDOVÁNÍ

New York, Spojené státy americké

9 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Smíšené

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Poskytování kvalitní zdravotní péče zahrnuje více než osobní péči o pacienta. Zaměstnanci společnosti Medical Billing and Coding zpracovávají zákulisní operace, které jsou zásadní pro úspěch lékařské praxe. Program švédského institutu pro lékařské fakturace a kódování poskytuje studentům pochopení základů a dovedností požadovaných pro základní zaměstnání ve fakturačních kancelářích a lékařské správě.

Absolventi programu Medical Billing and Coding obdrží certifikát, který New York State Board of Regents autorizoval a jsou způsobilí k zápisu do našeho studijního programu Clinical and Medical Assistant, pokud se rozhodnou prohloubit své vzdělání tak, aby zahrnovalo expozici dovednostem klinické péče.

Náš program Medical Billing & Coding je k dispozici v 48 kursu kreditů a může být dokončen za 9, 12 nebo 15 měsíců. Nabízíme denní i večerní kurzy lékařské fakturace a kódování, které vyhovují vašemu nabitému programu.

Program Medical Billing and Coding vás připraví na zvládnutí odpovědnosti spojené s lékařským pojištěním, kódováním, zpracováním a lékařskými administrativními postupy a splnění regulačních požadavků systému poskytování zdravotní péče. Získáte důkladné znalosti příruček ICD-9-CM / ICD-10-CM, V kódů, E kódů a pokynů CPD k příručce a kódování. Poskytujeme vám také materiály k přípravě na certifikační zkoušku Specialized Billing and Coding Specialist (CBCS) od National Health Career Association (NHA).

Medical Billers and Coders zpracovávají fakturační a pojistné nároky a organizují a spravují údaje o zdravotních informacích, aby zajistily, že si informace udrží svou kvalitu, přesnost, přístupnost a bezpečnost v papírových souborech i elektronických systémech. Po úspěšném absolvování školení fakturace a kódování lékařů budete moci:

Využívat elektronické záznamy o zdravotní péči při zachování důvěrnosti a bezpečnosti informací o pacientech;

Dokončete úkoly, jako je plánování kanceláře, lékařské vyúčtování a správa záznamů;

Proveďte diagnostické a procedurální kódování a předveďte běžné a specializované postupy používané při fakturaci a zpracování pojištění v různých zdravotnických zařízeních.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSc v oboru Digitální zdraví
  • Pfarrkirchen, Německo
 • Osvědčení o lidských faktorech v lékařských zařízeních a systémech
  • Medford, Spojené státy americké
  • Somerville, Spojené státy americké
 • MS v kvalitě lékařské technologie
  • Plymouth, Spojené státy americké