Keystone logo
Swedish Institute College of Health Sciences MASÁŽNÍ TERAPIE
Swedish Institute College of Health Sciences

MASÁŽNÍ TERAPIE

New York, Spojené státy americké

5 Semesters

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Poptávka průmyslu po masážních terapeutech roste rychleji, než je průměr všech povolání †. Pokud hledáte školu masérské terapie, která by vám pomohla proniknout do této oblasti poptávky, vyberte si program Masážní terapie Švédského institutu. Jsme jediná škola masérské terapie v zemi, která má více než 100 let nepřetržitých zkušeností s výukou a výcvikem studentů, aby se stali profesionálně licencovanými masážními terapeuty. Ve skutečnosti pracovní rada švédského institutu přináší 2,5 pracovního místa na každého 1 absolventa.

Náš program masážní terapie je k dispozici v rozvrzích 5 semestrů (20 měsíců), 6 semestrů (24 měsíců) a 8 semestrů (32 měsíců). Kurzy masážní terapie jsou k dispozici ráno, odpoledne a večer / v sobotu, takže můžete začít pracovat na své nové kariéře za pouhých 20 měsíců.

Jako masážní terapeut budete používat masážní techniky k podpoře relaxace, snížení bolesti a řešení různých zdravotních stavů v různých prostředích - to vše s cílem wellness a uzdravení pomocí masáže a práce s tělem. Program Masážní terapie ve Švédském institutu zahrnuje západní a východní teorie a přístupy. Prostřednictvím kombinovaných praktických cvičení a kurzů masáže získáte silný základ v anatomii a fyziologii, patologii, neurologii a kineziologii. Dozvíte se také postupy péče o pacienty, dovednosti obsluhy klientů, etiku, obchodní praktiky a profesionální rozvoj. V průběhu hodin masérské terapie budete mít příležitost osvojit si svoji techniku při práci se skutečnými klienty jak na naší místní klinice PH Ling Stress Reduction Clinic, tak na terapeutické klinice, a také mimo pracoviště externistů v komunitních službách. Klinika na místě a externí stáž vám umožňují přístup k tréninku v reálném světě, abyste po absolvování byli plně připraveni na svou novou kariéru. *

Po absolvování programu Masážní terapie vám bude přidělen titul Associate in Occupational Studies (AOS) schválený Státní radou státu New York. Budete také způsobilí podstoupit zkoušku licence státu New York. * Po složení zkoušky budete licencovaným masérem (LMT) a vstoupíte do profese.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy