Keystone logo
SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

Úvod

SUNY Upstate Medical University v Syracuse, NY, je jediným akademickým lékařským centrem v centru New Yorku. Je také největším zaměstnavatelem v regionu s 9 460 zaměstnanci. Posláním společnosti Upstate na State University v New Yorku je zlepšovat zdraví komunity prostřednictvím vzdělávání, biomedicínského výzkumu a zdravotní péče.

Jeho čtyři vysoké školy zakotvují vzdělávací misi Upstate Medical University - medicínu, ošetřovatelství, zdravotnické profese a postgraduální studium (biomedicínské vědy).

Jako společnost zabývající se biomedicínským výzkumem se Upstate zaměřuje na nejčastější lidské nemoci, včetně rakoviny, cukrovky, srdečních chorob, poruch nervového systému, zraku a infekčních nemocí. Hledání léčby a léčby vychází z odborných znalostí ve strukturní, molekulární a systémové biologii. Upstate také nabízí mnoho klinických studií pro pacienty.

V našem regionu nabízíme desítky jedinečných služeb zdravotní péče prostřednictvím Fakultní nemocnice v Upstate, Univerzitní nemocnice v Upstate v komunitním kampusu a našich ambulantních klinik. Také ubytujeme dětskou nemocnici Upstate Golisano, která slouží regionu.

Posláním SUNY Upstate Medical University je zlepšovat zdraví komunit, kterým sloužíme, prostřednictvím vzdělávání, biomedicínského výzkumu a péče o pacienty. Všechno, co děláme v Upstate - výuka studentů, objevování nových znalostí prostřednictvím výzkumu a péče o pacienty - se děje k dosažení tohoto cíle.

Místa

  • Syracuse

    East Adams Street,750, 13210, Syracuse

    Otázky