Keystone logo

Stanmore School Of Business (SSB)

A logo

Úvod

Objevte svou sílu. Dosažte své cíle. Vyjasnit znalosti

Stanmore School of Business je jednou z nejlepších on-line obchodních škol v Londýně. S více než desetiletou výukou a zkušenostmi s učením vytváříme obchodní praxi a měníme kariéru po celém světě. Naše akademická síla inspirovala autentickou a provokativní obchodní myšlenku, která posílila našim studentům k rozvoji skutečně inovativního přístupu v jedinečném akademickém prostředí.

Jsme oddaní vůdci s touhou po učení a závazkem k učení světové třídy. Naše rozmanité mezinárodní fakulty jsou vynikající vlivní odborníci, kteří vytvářejí bohaté znalosti a vedení tím, že kombinují nejlepší akademické a reálné dovednosti pro řešení problémů v reálném životě. Jsou věnovány pomoci studentům objevovat své silné stránky a myslet mimo krabici. Studenti využívají své odborné znalosti a zároveň se učí, jak mají pozitivní vliv na to, jak svět podniká.

Jsme významným subjektem v oblasti obchodních znalostí a dychtivě předjímáme předávání naší moudrosti dalším generacím. Naše je globální škola s globální ambicí. Poskytujeme inovativní vzdělávací zkušenost, která není vázána limity, což nám na oplátku přináší jedinečnou konkurenční výhodu.

Neustále hledáme nové způsoby, jak zlepšit a pokročit, abychom odráželi dynamický svět podnikání. Jsme plní nadšení, povzbuzení a pozitivity. Většina našich studentů magisterského studia pochází z jiných zemí než z Velké Británie a naši studenti oboru Executive Education pocházejí z více než 60 různých zemí. Zkušenosti s jedinečným akademickým prostředím a přístupem k silné celosvětové síti učitelů nadále vykopávají úspěšné lidi a kariéru po celém světě.

Místa

  • 85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online

Otázky