Keystone logo
St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

Úvod

St. Elizabeth College Of Nursing je dvouletá soukromá nezisková vysoká škola založená, která nabízí Associate in Applied Science (AAS) v ošetřovatelství s učebními plány navrženými tak, aby vyhovovaly vašim vzdělávacím potřebám. S více než 3800 absolventy poskytují naše programy nejlepší přípravu na práci v dnešním prostředí zdravotní péče, osobní vztah s fakultou, zkušenosti s nejmodernější technologií a nejrozsáhlejší praktické klinické zkušenosti dostupné v ošetřovatelském programu dnes .

Náš ošetřovatelský program plně integruje teoretické učení s klinickými zkušenostmi v pečovatelském prostředí. Kurzy ošetřovatelství zahrnují přímou péči o pacienta plánovanou a pod dohledem člena fakulty s odbornými znalostmi v konkrétní ošetřovatelské oblasti. Jednou ze silných stránek programu v St. Elizabeth je jeho klinická složka, která kombinuje teorii naučenou ve třídě se skutečnou ošetřovatelskou praxí, což umožňuje okamžitý přenos a aplikaci znalostí. St Elizabeth College of Nursing nabízí také večerní / víkendový program. Tento program je navržen tak, aby vyhovoval potřebám studentů, kteří se nemohou účastnit kurzů během tradičních pracovních dnů.

Posláním St. Elizabeth College Of Nursing je poskytnout silný základ teorie a ošetřovatelské praxe v prostředí akademické excelence, které podporuje aktivní občanství a touhu po celoživotním učení. V duchu františkánské tradice a hodnot se akademie zavázala k vytvoření pečlivého vzdělávacího prostředí pro různé populace studentů.

Komise středních států akreditovala St. Elizabeth College Of Nursing on Higher Education.

Místa

  • Utica

    Genesee Street,2215, 13501, Utica

    Otázky