Keystone logo
Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Úvod

Southwest Acupuncture College je klasická škola orientálního lékařství nabízející akreditovaný profesionální studijní program vedoucí k magisterskému oboru akupunktury (M.Ac.) nebo magisterskému oboru akupunktury se specializací čínská bylinná medicína.

S primární odpovědností za vzdělávání studentů, aby se stali nezávislými poskytovateli zdravotní péče, je naším nejdůležitějším cílem poskytnout vynikající výsledky ve vzdělávání těchto budoucích odborníků. Doprovodný cíl vysoké školy, kultivovat vedení a služby pro komunitu v této nově se rozvíjející oblasti účinné lékařské péče, je podporován v učebních osnovách a vzdělávacím životě univerzitní komunity prostřednictvím naší místní nízkonákladové veřejné kliniky a mnoha mimoškolních areálů. externí stáže, kde nabízíme bezplatný servis.

Za účelem dosažení těchto cílů podpory nejvyšší kvality vzdělávání a podpory největšího kalibru a realizace profesionálního výkonu zaměstnanci a učitelé neustále přehodnocují program a podporují oblasti institucionální činnosti, hledají způsoby, jak zlepšit a udržovat standard excelence vysoké školy.

Místa

 • Boulder

  Gunpark Drive,6620, 80301, Boulder

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky