Keystone logo
Southwest Minnesota State University Master of Science v ošetřovatelství, vychovatelka sester
Southwest Minnesota State University

Master of Science v ošetřovatelství, vychovatelka sester

Marshall, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Udělejte další krok ve své ošetřovatelské kariéře s online programem Master of Science in Nursing: Nurse Educator Southwest Minnesota State University . Tento dvouletý titul je určen pro registrované sestry připravené k profesnímu postupu prostřednictvím dalšího studia.

Flexibilita je základním kamenem online MSN programu SMSU a individuální studijní plány zajišťují, že můžete pokračovat v práci a zároveň získat další titul. K dispozici jsou také možnosti na plný a částečný úvazek, takže se můžete učit ve formátu, který vyhovuje vašemu životu.

Tento program zaměřený na budoucnost jsme navrhli tak, abychom připravili kvalifikované, inovativní pedagogy, kteří budou hrát zásadní roli vůdců školící příští generaci sester. Kurzy kladou důraz na výuku v klinickém a komunitním prostředí, teorii vzdělávání, výukové technologie, hodnocení a kulturně citlivou výuku. Všichni studenti absolvují 225 praktických hodin, aby uplatnili své dovednosti v reálných kontextech a propojili teorii a praxi vzdělávání sester.

Online MSN SMSU v současné době žádá o akreditaci od Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství. Absolventi jsou připravováni jak pro vysokoškolské, tak pro klinické vzdělávací pozice.

O Škole

Otázky