Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Úvod

SIT Graduate Institute nabízí mezinárodně zaměřené magisterské tituly, certifikáty, a programy profesionálního rozvoje v oblasti transformace konfliktů, mezinárodní vzdělávání, udržitelný rozvoj, a TESOL. Od roku 1964 připravuje profesionály na úspěch v mezikulturním a mezinárodním prostředí.SIT

Magisterské studijní a certifikační programy v různých obsahových oblastech a formátech

SIT Graduate Institute připravuje studenty z celého světa na efektivní vůdce, profesionálové, a občané. SITProgramy absolventského a profesního rozvoje jsou zakořeněny v modelu zážitkové výchovy, kde učení probíhá ve spojení teorie a praxe. Studenti jsou vyškoleni, aby se stali vysoce kvalifikovanými odborníky, kteří mají velící znalosti teoretického základu své profese; zkušenosti v oboru; a povědomí o svých vlastních schopnostech, hodnoty, a etika.

Studenti si mohou vybrat z různých MA, osvědčení, a programy profesionálního rozvoje v oborech od mezinárodního vzdělávání přes udržitelný rozvoj až po transformaci konfliktů až po výuku jazyků.

SITje akreditována komisí New England Commission of Higher Education (NECHE) prostřednictvím své Komise pro instituce vysokoškolského vzdělávání. Dotazy týkající se statusu akreditace by měly být zaměřeny na administrativní pracovníky instituce.

Jednotlivci mohou také kontaktovat:
Komise pro instituce vysokoškolského vzdělávání
New England Commission of Higher Education
209 Burlington Road | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT byl schválen k účasti v dohodách o vzájemnosti Národní rady pro státní povolení.

Přijímací řízení

SIT Graduate Institute přijímací zaměstnanci pracují jeden na jednoho s každým uchazečem. Zavázali jsme se, že vám během celého procesu pomůžeme, od počátečního dotazu po zápis do programu.

Náš částečný úvazek, hybridní programy začínají v létě a na plný úvazek, globální tituly začínají na podzim. Přesná data programu najdete na webové stránce programu, který vás zajímá. Můžete také kontaktovat přijímací řízení s případnými dotazy na [email protected].

Stipendia a financování

Všichni přijatí studenti s prokázanou kvalifikací budou automaticky zvažováni za dostupná ocenění. Není nutná žádná další aplikace.

Program žluté stuhy pro americké veterány

SIT Graduate Institute hrdě se účastní programu Yellow Ribbon , což umožňuje americkým veteránům a jejich rodinným příslušníkům získat titul.

Stipendia za zásluhy

Ocenění založená na síle vaší aplikace vašeho SIT Graduate Institute programu.

Slevy na školné

Alumni Advantage, je $10,000 ocenění pro absolventy Experiment v mezinárodním životě, Studium v zahraničí SIT nebo mezinárodní vyznamenání programy, umožnit absolventům pokračovat ve své studijní cestě v SIT rámci a větší World Learning komunity.

CenaSIT Partners ctí naše vztahy s partnery. Toto ocenění $10,000 je k dispozici současným zaměstnancům partnerů do SIT Graduate Institute a odesílání škol do SIT studia v zahraničí. SIT má téměř 300 partnerů po celém světě. Chcete-li zjistit, zda máte nárok na SIT partnerské stipendium, zde odešlete dotaz.

Vermonter, je $8,000 ocenění pro žadatele žijící ve Vermontu, kde SITje kampus byl založen od počátku 1960, kdy byla založena jako školicí středisko pro Peace Corps. Jako hrdý člen komunity ve Vermontu, se SIT věnuje posilování pracovní síly ve Vermontu, prosazování vůdčích schopností ve státě, a poskytování globálních příležitostí pro Vermonters.

Cena Northern Neighbors se snaží SITrozšířit globální příležitosti pro státní obyvatele sousedního historického kampusu ve SITVermontu. Toto ocenění 5 000 dolarů je určeno pro žadatele s bydlištěm v Nové Anglii mimo Vermont, který zahrnuje Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire a Rhode Island, stejně jako stát New York, a je zaměřena na podporu globálně smýšlejících občanů v těchto státech.

Další informace

Slevy na školné se nevztahují na SITdoktorát globálního vzdělávání (EdD).

Způsobilost pro jednu z větších slev na školné může omezit přístup k dalším stipendiím založeným na zásluhách. Pokud máte další dotazy týkající se finanční pomoci, kontaktujte prosím SITfinaid@.edu.

Místa

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, Island

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tanzanie

     • Quito

      Quito, Ekvádor

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malawi

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Jihoafrická republika

         • Geneva

          Geneva, Švýcarsko

          • Amman

           Amman, Jordánsko

           • New Delhi

            New Delhi, Indie

            • Milimani East

             Milimani East, Keňa

             • Kisumu

              Kisumu, Keňa

              • Santiago

               Santiago, Chile

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Vietnam

                Otázky