Keystone logo
Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Úvod

Simmons School of Management se nachází ve městě Boston, Massachusetts, a nabízí tři obchodní programy absolventa-úrovni: MBA, Zdravotnictví MBA a Masters of Science v programu Management. Jedná se o přední centrum pro inovativní výuku, výzkum a diskuse o ženách, vedení a řízení.

Simmons MBA je nabízen ve zrychleném 16 měsíců ve formátu na plný úvazek, nebo tříletého formátu na částečný úvazek. Simmons School of Management nabízí jediný AACSB-akreditované MBA program určený výhradně pro ženy, a program byl zařazen # 1 v příležitost pro ženy, které Princeton Review po dobu 5 po sobě jdoucích let.

Simmons Health Care MBA je jak AACSB a CAHME akreditované, a vzdělává muže a ženy pro vedení zdravotní péče. Tato strategicky určen tříletý program zahrnuje silné stránky naší celostátně uznávané MBA program s odbornými znalostmi našeho zdravotnictví fakulty a rozsáhlé zdravotní péče osnov.

Simmons Masters of Science v Management Program je určen k přípravě muže a ženy z různorodý soubor akademických a odborných znalostí v oblasti řízení a vedení úspěchu v dnešním konkurenčním globální ekonomice. Celoroční bude představovat sadu obchodních kurzů na úrovni nadace, které poskytují základní obchodní znalosti a mistrovství v řízení.

Místa

  • Simmons College School of Management 300 The Fenway

Otázky