Keystone logo

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

A logo

Úvod

zkušenosti Diplomacie

Jen několik minut od New Yorku a v centru Washingtonu, DC, Seton Hall má školu diplomacie a mezinárodních vztahů je ideálním místem pro studium globální záležitosti a praxe diplomacie z první ruky v profesionální, dynamické a kulturně bohaté nastavení. Postgraduální kandidáti setkávají z celých Spojených státech a 25 zemích po celém světě pro obě studia a aplikovat multidisciplinární vzdělávací program, který klade důraz na globální studie, řešení konfliktů, mezinárodní ekonomie a vedení.

Školy vyhrazený stáže a odborné služby kanceláře podporu profesního rozvoje studentů přes jeden na jednoho poradenství, semináře, absoloventek mentorství a vedení s konkurenční stáží, stipendií a možnostech profesního růstu ve veřejné správě, obchod, právo, a neziskovém sektoru.

Prostřednictvím unikátní spojenectví s Asociací OSN USA, škola nabízí studentům širokou škálu akademických a profesních výhod, včetně letní program OSN v New Yorku, semestr ve Washingtonu, DC, mezinárodní semináře a další.

Jen 14 mil od New York City, epi-centra mezinárodních vztahů, akademické kvality Seton Hall bylo vybrán pro odlišení od Princeton Review, US News & World Report a BusinessWeek.

  • Připojte se k delegaci na mezinárodní studijní cesty
  • Diskutovat o kritické globálních problémů se světovými vůdci
  • Kompletní odborné stáže, lokálně, nebo v zámoří
  • Aplikovat ve třídě znalosti reálných situacích
  • Předpokládejme, že důležitou vedoucí roli na akademické půdě
  • Budovat potřebnou důvěru, aby se rozdíl v oblasti obchodu, komunikace, diplomacie, státní správa, právo či neziskovém sektoru
  • Využijte výhod našeho spojenectví s Nadací OSN a Asociací OSN

The Škola diplomacie obejme Seton Hall má dlouhou tradici vzdělávání na základě hodnot a oddanosti rozvoji vůdce služebníka na globální společnosti. Společnost byla založena v roce 1856, Seton Hall je jedním z nejstarších katolických univerzit ve Spojených státech. Univerzita je doma k deseti škol, které nabízejí téměř 200 absolventa a studijní programy na 10.000 studentů všech ras a vyznání.

Místa

  • 400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

Otázky